5x Filter replaces Beko 9178017731 for Grundig Vacuum Cleaner
£24.60
Prices include VAT , plus Shipping
- Replacement filters made of high-quality materials for best filter performance
- Reliable functionality and full compatibility with your vacuum cleaner
- Manufactured with precision for simple filter exchange
- Replace Beko 9178017731 / Grundig 9178017731 filters
These high-performance filters with excellent filtration quality ensure optimum maintenance of your vacuum cleaner. Their precision-fit dimensions make filter exchange effortless. Changing your filters regularly will maintain efficient filtration and suction power.
Please note: Change the filters when your vacuum cleaner no longer cleans effectively (every 6 - 12 months)
| Brand: | vhbw |
|---|---|
| Material: | polyester/fleece filter / rubber |
| Colour: | white / blue |
| Weight: | 27 g |
| Height: | 1.4 cm |
| Diameter: | 10.6 cm |
| Replacement cycle: | every 6 - 12 months |
| Content of delivery: | 5x replacement filter |
Make sure that your device fits.
Enter the manufacturer, model number or original part designation in the search field.
- Altus AL 6824 DS
- Arcelik SD 3341
- Beko DD VRT70925VB
- Beko SD 2341
- Beko VRT 70925 VB
- Beko VRT 71920 VR
- Defy VRT 18P MB POWERSTICK VC
- Grundig GMS3060
- Grundig GMS 3060
- Grundig GMS3400
- Grundig VCP 3929 L
- Grundig VCP 3930
- Beko 9178017731
- Grundig 9178017731
Login
Please contact our support team if you have questions.
Either send us an email to info.en@electropapa.com or use the contact form below. Thank you!
Documents available soon.
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Germany
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com