2x Side Brush replaces Miele 9724010, RX1-SB, RX-SB2 for Miele Robot Vacuum Cleaner etc. - 3-armed, black
£7.44
Prices include VAT , plus Shipping
- Well-constructed for easy exchange
- Full functionality and compatibility with your Miele, Yujin robot vacuum cleaner
- Quick installation without tools - practical lock-in function
- Durable & long-lasting
- Replaces Miele RX-SB2, RX1-SB, 9724010 / Yujin Roboter P034, P035
If you're looking for compatible and cost-effective side brushes, you're in the right place.
Our replacement brushes from vhbw are the ideal solution if your robot vacuum cleaner side brushes are damaged or worn out. You can simply insert the side brushes into your robot vacuum cleaner without tools and they are immediately ready for use. The long and flexible bristles enable precise and gentle cleaning of dirt, even in small corners, edges and crevices. Your home will be fresh and hygienic again in no time.
| Brand: | vhbw |
|---|---|
| Material: | synthetic fibre |
| Colour: | black |
| Weight: | 8 g |
| Dimensions (L x W x H): | 14.9 x 14 x 1.9 cm |
| Installation: | without tools |
| Height: | 9 mm |
| Content of delivery: |
|
| Number of arms: | 3 |
Make sure that your device fits.
Enter the manufacturer, model number or original part designation in the search field.
- Miele Scout RX1
- Yujin YCR-M05
- Yujin YCR-M05 -10
- Yujin YCR-M05 -20
- Yujin YCR-M05 -30
- Yujin YCR-M05 -50
- Yujin iClebo Arte
- Miele 9724010
- Miele RX-SB2
- Miele RX1-SB
- Yujin Roboter P034
- Yujin Roboter P035
Login
16 July 2024
Reviewed at Trusted Shops
Ohne Kommentar
Please contact our support team if you have questions.
Either send us an email to info.en@electropapa.com or use the contact form below. Thank you!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Germany
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com