1x foam filter replaces Philips 432200039691, CP0789 for Philips Vacuum Cleaner
£2.68
Prices include VAT , plus Shipping
- Replacement filter made of high-quality materials for best filter performance
- Reliable functionality and full compatibility with your vacuum cleaner
- Manufactured with precision for simple filter exchange
- Replaces Philips 432200039691, CP0789 filter
This high-performance filter with excellent filtration quality ensures optimum maintenance of your vacuum cleaner. Its precision-fit dimensions make filter exchange effortless. Changing your filter regularly will maintain efficient filtration and suction power.
Please note: Change this filter when your vacuum cleaner no longer cleans effectively (every 6 - 12 months)
| Brand: | vhbw |
|---|---|
| Material: | foam |
| Colour: | black |
| Weight: | 5 g |
| Dimensions (L x W x H): | 14.6 x 11.6 x 0.9 cm |
| Shape: | rectangular |
| Height: | 9 mm |
| Filter type: | foam filter |
| Replacement cycle: | every 6 - 12 months |
| Content of delivery: | 1x replacement filter |
Make sure that your device fits.
Enter the manufacturer, model number or original part designation in the search field.
- Philips FC8720
- Philips FC8721
- Philips FC8722
- Philips FC8723
- Philips FC8724
- Philips FC8725
- Philips FC8726
- Philips FC8727
- Philips FC8728
- Philips FC8729
- Philips FC9911
- Philips FC9912
- Philips FC9913
- Philips FC9914
- Philips FC9915
- Philips FC9916
- Philips FC9917
- Philips FC9918
- Philips FC9919
- Philips FC9920
- Philips FC9921
- Philips FC9922
- Philips FC9923
- Philips FC9924
- Philips FC9925
- Philips FC9926
- Philips FC9927
- Philips FC9928
- Philips FC9929
- Philips FC9932
- Philips Performer Expert
- Philips PowerPro Ultimate
- Philips 432200039691
- Philips CP0789
Login
Please contact our support team if you have questions.
Either send us an email to info.en@electropapa.com or use the contact form below. Thank you!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Germany
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com