Zestaw filtrów do odkurzacza Electrolux, AEG ASKW5
81,93 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zestaw zawiera 1x filtr HEPA, 1x filtr przedsilnikowy
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Electrolux, AEG
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
Dzięki tym niezawodnym filtrom Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Nasze filtry do odkurzacza wyróżniają się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Ich precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtry należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
Zestaw zawiera:
1x filtr HEPA
- Usuwa z powietrza nawet najdrobniejsze pyły zawieszone
- Poprawia skuteczność czyszczenia przez odkurzacz i redukuje zapachy z mieszkania
- Wymiary (dł. x szer. x wys.): 3,5 x 8 x 4 cm
- Materiał: pianka / plastik / bibuła filtracyjna
- Kolor: czarny
- Waga: 43 g
2x Filtr
- Usuwa z powietrza nawet najdrobniejsze pyły zawieszone
- Poprawia skuteczność czyszczenia przez odkurzacz i redukuje zapachy z mieszkania
- Wymiary (dł. x szer. x wys.): 3,5 x 8 x 4 cm
- Materiał: pianka / plastik / bibuła filtracyjna
- Kolor: biały
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | pianka / plastik / bibuła filtracyjna |
| Kolor: | biały / niebieski |
| Waga: | 43 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 8 x 8 x 4 cm |
| Szerokość: | 8 cm |
| Typ filtra: | filtr HEPA / filtr przedsilnikowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 3x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG 7000
- AEG ASKW5
- Electrolux Cordless 700
- Electrolux EP71AB14N4
- Electrolux EP71AB14UG
- Electrolux EP71B14WET
- Electrolux EP71HB14SH
- Electrolux EP71UB14AM
- Electrolux EP71UB14DB
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com