Zestaw filtrów do odkurzacza Dyson DC19, DC20, DC21, DC29
61,18 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zestaw zawiera 1x filtr przedsilnikowy, 1x filtr zasinlinikowy HEPA
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Dyson
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Dyson 900228-01, 917819-01
Dzięki tym niezawodnym filtrom Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Nasze filtry do odkurzacza wyróżniają się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Ich precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtry należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
Zestaw zawiera:
- 1x filtr przedsilnikowy
- Wyłapuje większe zanieczyszczenia zanim powietrze zostanie skierowane do filtra głównego
- Ze wzmocnionym pierścieniem zewnętrznym
- Chroni silnik odkurzacza przed zanieczyszczeniami
- Kolor: biały / niebieski / fioletowy
- Zmywalny
- 1x filtr zasilnikowy
- Filtruje zawiesiny z powietrza
- Usuwa z powietrza wylotowego ostatnie mikrocząsteczki, drobny pył, alergeny i inne zanieczyszczenia najniższej jakości
- Kolor: biały / fioletowy
- Nie nadaje się do czyszczenia - proszę wymienić filtr, jeśli zabarwi się na czarno
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | biały / niebieski / fioletowy |
| Waga: | 160 g |
| Szerokość: | 15,2 cm |
| Wysokość: | 5,4 cm |
| Średnica: | 15 cm |
| Kształt: | okrągły |
| Typ filtra: | filtr przedsilnikowy / filtr zasinlinikowy HEPA |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 2x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dyson DC19
- Dyson DC20
- Dyson DC21
- Dyson DC29
- Dyson 900228-01
- Dyson 917819-01
Zaloguj się
16 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
6 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
Filter sind passend, machen was sie sollen.
3 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
18 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
16 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
14 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
1 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Die Filter sind passend für den Dyson Dc20.
26 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
15 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Sehr schnell,
8 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Staubsauger funktioniert wieder wie neu.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com