Zestaw filtrów do odkurzacza Bosch/Siemens zam. Bosch 483781, 00616268, 578863, 618907, BBZ190AF, 00187622
55,61 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zestaw zawiera 1x filtr ochronny silnika, 1x filtr wylotowy HEPA
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Bosch/Siemens
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Siemens BSG8180101, VS63A2310, 618907, 00187622, 483781, 578863, 00616268, BBZ190AF, VZ01MSF, VZ01MSF00 / Bosch 618907, 00187622, 483781, 578863, 00616268, BBZ190AF, VZ01MSF, VZ01MSF00
Dzięki tym skutecznym filtrom Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Nasze filtry do odkurzacza wyróżniają się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Ich precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Filtry do odkurzaczy klasy H12 należą do wysokoskutecznych filtrów cząsteczkowych powietrza (HEPA) i wyłapują pyły o wartościach granicznych narażenia, w tym substancje rakotwórcze i chorobotwórcze.Uwaga: Filtry należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
Zestaw zawiera:
- 1x filtr wylotowy
- Filtr do usuwania zawiesin z powietrza
- Filtr HEPA zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu
- Usuwa z powietrza wylotowego ostatnie mikrocząsteczki, drobny kurz, alergeny i inne zanieczyszczenia najniższej jakości
- Klasa filtracji: H12
- Materiał: plastik / Microsan
- Kolor: czarny / biały
- Zmywalny
- Wysokość: 3,7 cm
- Długość: 9,8 cm
- Szerokość: 9,5 cm
- 1x filtr ochronny silnika
- Chroni silnik przed zanieczyszczeniami
- Zapewnia wydłużoną żywotność odkurzacza
- Długość: 15 cm
- Szerokość: 10,5 cm
- Wysokość: 1,4 cm
- Materiał: plastik / Microsan
- Kolor: biały / jasnoniebieski
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / Microsan |
| Kolor: | czarny / biały / jasnoniebieski |
| Waga: | 61 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,8 x 9,3 x 3,7 cm |
| Szerokość: | 9,3 cm |
| Zmywalny: | Tak |
| Klasa filtra: | H12 |
| Typ filtra: | filtr ochronny silnika / filtr wylotowy HEPA |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 2x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch / Siemens BSG 6
- Bosch / Siemens BSGL 3
- Bosch / Siemens BSGL 4
- Bosch / Siemens VS06
- Bosch / Siemens VS63A2310
- Bosch / Siemens VSZ3
- Bosch / Siemens VZ01
- Bosch 00187622
- Bosch 00616268
- Bosch 483781
- Bosch 578863
- Bosch 618907
- Bosch BBZ190AF
- Bosch VZ01MSF
- Bosch VZ01MSF00
- Siemens 00187622
- Siemens 00616268
- Siemens 483781
- Siemens 578863
- Siemens 618907
- Siemens BBZ190AF
- Siemens BSG8180101
- Siemens VS63A2310
- Siemens VZ01MSF
- Siemens VZ01MSF00
Zaloguj się
26 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Alles gut gelaufen.....OK
10 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Alles super
8 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Staubsauger
4 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Neue Filter bestellt, wurden sofort geliefert. Vielen Dank
25 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
26 lutego 2025
Reviewed at Trusted Shops
Günstiger Preis.Schnelle Lieferung. Alles bestens.
18 czerwca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com