Zestaw filtrów do odkurzacza Bork zam. EF160, EFKW2, Electrolux Well Q6-8 filter set, 9009232704, 140117409023
42,48 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zestaw zawiera 1x filtr HEPA, 1x filtr przedsilnikowy
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Bork, Electrolux, AEG
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra EF160, EFKW2, Electrolux Well Q6-8 filter set, 9009232704, 140117409023
Dzięki tym niezawodnym filtrom Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Nasze filtry do odkurzacza wyróżniają się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Ich precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtry należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (ok. 6-12 miesięcy).
Zestaw zawiera:
- 1x filtr przedsilnikowy
- Wyłapuje większe zanieczyszczenia zanim powietrze zostanie skierowane do filtra głównego
- Chroni silnik odkurzacza przed zanieczyszczeniami
- Materiał: pianka
- Kolor: czarny
- Zmywalny
1x filtr HEPA
- Usuwa z powietrza nawet najdrobniejsze pyły zawieszone
- Poprawia skuteczność czyszczenia przez odkurzacz i redukuje zapachy z mieszkania
- Wymiary (dł. x szer. x wys.): 9,5 x 7,8 x 3,6 cm
- Materiał: papier / plastik
- Kolor: czarny / biały / niebieski
- Zmywalny
- Waga: 73 g
- Cykl wymiany: co 6 - 12 miesięcy
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | papier / pianka / plastik |
| Kolor: | czarny / biały / niebieski |
| Waga: | 56 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,5 x 7,8 x 3,6 cm |
| Szerokość: | 7,8 cm |
| Cykl wymiany: | 6-12 miesięcy |
| Zmywalny: | Tak |
| Kształt: | prostokątny |
| Typ filtra: | filtr HEPA / filtr przedsilnikowy |
| Zawartość zestawu: | 2x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG FX9-1-4IG
- AEG FX9-1-4ST
- AEG FX9-1-ALRG
- AEG FX9-1-ANIM
- AEG FX9-1-IBM
- AEG FX9-1-MBM
- Bork V800
- Bork V800-WT
- Electrolux FX9
- Electrolux PF91
- Electrolux Well Q6
- Electrolux Well Q7
- Electrolux Well Q8
- Electrolux Well QX6
- Electrolux Well QX7
- Electrolux Well QX8-2
- 9009232704
- 140117409023
- EF160
- EFKW2
- Electrolux Well Q6-8 filter set
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com