Zestaw dekielków do obiektywów Carl Zeiss Tessar 2.8/50, Zebra Sonnar 3.5/135, Jena Flektogon 2.4 / 35 mm, Jen
44,60 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Sprawdzają się świetnie podczas przechowywania oraz transportu aparatu
- Idealne jako dodatkowe dekielki lub zamiennik dotychczas używanych
- Precyzyjne wykonanie zapewnia pewne mocowanie na obiektywie
- Chronią soczewkę przed brudem, wilgocią i zadrapaniami
- Szybkie i łatwe zakładanie oraz zdejmowanie
Ten praktyczny zestaw zaślepek marki vhbw zastępuje przednią oraz tylną osłonę obiektywu. Dzięki temu soczewka obiektywu jest bardzo dobrze chroniona przed brudem, kurzem, wilgocią i zadrapaniami.
Dekielek na przód obiektywu chroni niezawodnie przednią soczewkę aparatu i zapewnia bezpieczny transport obiektywu. Dekielek na tył obiektywu umieszcza się po tej stronie obiektywu, gdzie normalnie jest on łączony z korpusem aparatu.
Precyzyjne wykonanie naszych dekielków gwarantuje pewne trzymanie się ich na obiektywie.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 18 g |
| Długość: | 59 mm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 5,9 x 5,9 x 1,9 cm |
| Szerokość: | 5,9 cm |
| Rodzaj montażu: | bagnet 42 mm |
| Średnica: | 55 mm |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Carl Zeiss Jena Flektogon 2.4 / 35 mm
- Carl Zeiss Jena PANCOLAR auto 1.8/50
- Carl Zeiss Tessar 2.8/50
- Carl Zeiss Zebra Sonnar 3.5/135
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com