Zasilacz keyboard Yamaha zamiennik Yamaha PA-5, PA-150, PA-150A, PA-5D - 10,8 cm
51,83 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z keyboardem Yamaha
- Staranne wykonanie
- Zamiennik Yamaha PA-5, PA-150, PA-150A, PA-5D
Aby keyboard działał bez zarzutu, potrzebne jest niezawodne zasilanie. Jeśli Twój dotychczas używany zasilacz zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz drugiego np. na podróż, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swój keyboard, aby móc znowu grać na nim jak dotychczas.
Rozładowane akumulatory i baterie to już przeszłość!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 145 g |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Wejście: | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V |
| Wyjście DC: | 12 V / 2.0 A |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 5,5 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 2,1 mm |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Yamaha DGX-200
- Yamaha DGX-300
- Yamaha DGX-500
- Yamaha MDF2
- Yamaha MOX-6
- Yamaha NP-31/S
- Yamaha NP-V60
- Yamaha NP-V80
- Yamaha P 60
- Yamaha P140
- Yamaha PSR-350
- Yamaha PSR-420
- Yamaha PSR-450
- Yamaha PSR-500
- Yamaha PSR-620
- Yamaha RM1X
- Yamaha PA-5
- Yamaha PA-5D
- Yamaha PA-150
- Yamaha PA-150A
Zaloguj się
30 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
1 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
12 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
13 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
25 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Produkt ist gut , aber leider ein sehr kurzes Anschlusskabel vorhanden
24 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
23 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Netzteil kam relativ schnell zum guten Preis. Danke.
15 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
11 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
15 kwietnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com