Zasilacz keyboard Alesis zamiennik Thomann NT092A - 9,8 cm
32,70 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z keyboardem Alesis, M-Audio, Millenium
- Staranne wykonanie
- Zamiennik Thomann NT092A
Aby keyboard działał bez zarzutu, potrzebne jest niezawodne zasilanie. Jeśli Twój dotychczas używany zasilacz zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz drugiego np. na podróż, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swój keyboard, aby móc znowu grać na nim jak dotychczas.
Rozładowane akumulatory i baterie to już przeszłość!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 109 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,8 x 7,1 x 4,3 cm |
| Szerokość: | 7,1 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (kątowa 90°), 1x wtyk przyłączeniowy (okrągły, prosty) |
| Częstotliwość pracy: | 50/60 MHz |
| Napięcie wejściowe: | 100 - 240 V / max. 0,8 A |
| Napięcie wyjściowe: | 9 V |
| Wyjście DC: | 9 V / 2.0 A |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 5,5 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 2,1 mm |
| Moc: | 18 W |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Alesis VI49
- M-Audio Keystation 88 Mk3
- Millenium MPS-500
- Millenium MPS-850
- Thomann NT092A
Zaloguj się
8 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
22 lutego 2025
Reviewed at Trusted Shops
Stecker passte nicht schnell wurde eine Lösung gefunden!
27 stycznia 2024
Reviewed at Trusted Shops
Schnell und gut!
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com