Zasilacz do urządzeń Huawei, Google, Lidl / Silvercrest, Nintendo - 5 / 9 / 12 V
42,90 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoimi urządzeniami elektronicznymi marki Huawei i in.
- Staranne wykonanie dla wygodnej obsługi
Aby jakiekolwiek urządzenie elektroniczne działało bez zarzutu, potrzebne jest niezawodne zasilanie. Jeśli zasilacz do Twojego urządzenia zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz dodatkowego np. na podróż, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swoje urządzenie, aby móc znowu z niego korzystać jak dotychczas.
Dzięki temu rozładowane akumulatory i baterie będą należeć do przeszłości.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | biały |
| Waga: | 54 g |
| Szerokość: | 4,6 cm |
| Wymiary: | 7,6 x 4,6 x 2,4 mm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro, 1x gniazdo USB C |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 7,6 x 4,6 x 2,4 cm |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Wejście: | 100-240 V, 0,5 A |
| Moc: | 20 W |
| Ochrona przed: | Przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Apple AirPods
- Apple AirPods Pro
- Apple iPad 2017
- Apple iPad 2018
- Apple iPad 2019
- Apple iPad 2020
- Apple iPad Pro
- Apple iPad mini
- Apple iPhone 4
- Apple iPhone 4S
- Apple iPhone 5
- Apple iPhone 5C
- Apple iPhone 5S
- Apple iPhone 6
- Apple iPhone 6S
- Apple iPhone 6S Plus
- Apple iPhone 7
- Apple iPhone 7 Plus
- Apple iPhone 8
- Apple iPhone 8 Plus
- Apple iPhone 11
- Apple iPhone 11 Pro
- Apple iPhone 11 Pro Max
- Apple iPhone 12
- Apple iPhone 12 Pro
- Apple iPhone 12 Pro Max
- Apple iPhone 12 mini
- Apple iPhone 13
- Apple iPhone 13 Mini
- Apple iPhone 13 Pro
- Apple iPhone 13 Pro Max
- Apple iPhone SE 2020
- Apple iPhone X
- Apple iPhone XR
- Apple iPhone XS
- Apple iPhone XS Max
- Apple iPod
- Apple iPod Touch 4th Gen
- Apple iPod Touch 5th Gen
- Apple iPod Touch 6th Gen
- Apple iPod Touch 7th Gen
- Google Pixel 2
- Google Pixel 2 XL
- Google Pixel 3
- Google Pixel 3 XL
- Google Pixel 3A
- Google Pixel 4
- Google Pixel 4 XL
- Huawei P20
- Huawei P30
- Huawei P30 Lite
- Huawei P30 Pro
- Huawei P40
- Huawei P40 Lite
- Huawei P40 Pro
- Lidl / Silvercrest
- Nintendo Switch
- Samsung Galaxy S9
- Samsung Galaxy S10
- Samsung Galaxy S20
- Tigermedia Tigerbox Touch
Zaloguj się
16 października 2024
Reviewed at Trusted Shops
wie erwartet
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com