Zasilacz do stacji dokującej do telefonu Gigaset zam. Gigaset C39280-Z4-C733 - 8,3 cm
53,96 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność ze stacją ładowania telefonu stacjonarnego Gigaset, Siemens
- Staranne wykonanie
- Zamiennik Gigaset C39280-Z4-C733
Aby stacja dokująca telefonu stacjonarnego działała bez zarzutu, potrzebne jest niezawodne zasilanie. Jeśli Twój zasilacz do stacji ładowania zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz drugiego np. na podróż, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swoją stację dokującą, aby móc znowu korzystać z urządzenia jak dotychczas.
Dzięki temu rozładowane akumulatory i baterie to przeszłość.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 54 g |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (kątowa 90°), 1x wtyk przyłączeniowy (prosty) |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 150 cm |
| Wejście: | 100-240 V, 0,5 A |
| Napięcie wyjściowe: | 5 V |
| Wyjście DC: | 5 V / 0,4 A |
| Moc: | 2 W |
| Ochrona przed: | Przegrzaniem, przepięciem i zbyt niskim napięciem |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Gigaset SL4
- Gigaset SL4H
- Gigaset SL5
- Gigaset SL5H
- Gigaset SL6
- Gigaset SL6A
- Gigaset SL6H
- Gigaset SL350
- Gigaset SL610
- Gigaset SL610A
- Gigaset SL610H
- Gigaset SL750
- Gigaset SL750A
- Gigaset SL750H
- Gigaset SL800
- Gigaset SL800A
- Gigaset SL800H
- Siemens OpenScape SL5
- Siemens OpenStage SL4
- Gigaset C39280-Z4-C733
Zaloguj się
18 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
Leider passt der Stecker nicht in die box
13 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Passt!
30 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Alles wie beschrieben, schnelle Lieferung gerne wieder.
Artikel passt einwandfrei.
28 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Alles Gut bin sehr zufrieden
31 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
17 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Das Ladegerät ist passend wie exakt beschrieben. Lieferung erfolgte schnell und zuverlässig-was will man mehr!
13 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
6 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Sehr schnelle Lieferung. Konnte endlich den nervigen Ladefehler am Gigaset beheben. Super!
29 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
21 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung, top Zustand,gut verpackt.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com