Zasilacz do przesteru gitarowego Overdrive Line 6 zamiennik Line 6 DC-3H
79,89 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z przesterem Line 6
- Staranne wykonanie
- Zamiennik Line 6 DC-3H
Aby przester gitarowy działał bez zarzutu, potrzebne jest niezawodne zasilanie. Jeśli Twój dotychczas używany zasilacz zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz drugiego np. na podróż, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swoje urządzenie do efektów gitarowych, aby móc znowu korzystać z urządzenia jak dotychczas.
Rozładowane akumulatory i baterie to już przeszłość!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 157 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 11 x 6,9 x 4,7 cm |
| Szerokość: | 6,9 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (kątowa 90°), 1x wtyk przyłączeniowy (okrągły, prosty) |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 110 cm |
| Wejście: | 100-240 V, 0,2 A |
| Napięcie wyjściowe: | 9 V |
| Wyjście DC: | 9 V / 3,0 A |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 5,5 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 2,5 mm |
| Moc: | 27 W |
| Głębokość wtyku: | 11 mm |
| Ochrona przed: | Przegrzaniem, przepięciem i zbyt niskim napięciem |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Line 6 AMPLIFi 30
- Line 6 AMPLIFi FX100
- Line 6 AMPLIFi TT
- Line 6 Firehawk FX
- Line 6 HX Effects
- Line 6 HX Stomp
- Line 6 POD Go
- Line 6 POD HD 300
- Line 6 POD HD 400
- Line 6 POD HD 500X
- Line 6 POD HD Bean
- Line 6 POD HD Serie
- Line 6 DC-3H
Zaloguj się
9 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
17 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Das gerät ist OK, doch nicht hervorragend.
31 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
23 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Funktioniert einwandfrei, angemessener Preis, super!
29 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
20 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
7 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Top Qualität, gerne wieder!
2 marca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
8 listopada 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
24 października 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com