Zasilacz do maszynki do strzyżenia Panasonic zamiennik Panasonic RE9-82, WERGP62K7664, RE7-87 - 9,4 cm
59,48 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z golarką elektryczną, maszynką do strzyżenia włosów Panasonic
- Staranne wykonanie
- Zamiennik Panasonic RE7-87, WESLT6NK7664, RE9-82, WERGP62K7664
Aby maszynka do golenia działa bez zarzutu, potrzebne jest niezawodne zasilanie. Jeśli Twój zasilacz do golarki elektrycznej zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz drugiego np. na podróż, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swoją maszynkę elektryczną, aby móc znowu golić się lub strzyc jak dotychczas.
Rozładowane akumulatory i baterie to już przeszłość!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 60 g |
| Szerokość: | 7,7 cm |
| Długość kabla: | 145 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (kątowa 90°), 1x złącze urządzeniowe |
| Wejście: | 100-240 V, 0,5 A |
| Napięcie wyjściowe: | 4,8 V |
| Kształt: | płaska |
| Wyjście DC: | 4,8 V / 1.25 A |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 1,5 mm |
| Odstęp: | 2,85 mm |
| Wymiary zasilacza: | 3,8 x 6 x 4,4 cm |
| Szerokość wtyku: | 10,2 mm |
| Przekrój kabla: | 24 AWG |
| Rodzaj wtyku: | prosty |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Panasonic ER-DGP62
- Panasonic ER-DGP65
- Panasonic ER-DGP74
- Panasonic ER-DGP82
- Panasonic ER-DGP84
- Panasonic ER-DGP86
- Panasonic ER-FGP62
- Panasonic ER-GDP90
- Panasonic ER-HGP62
- Panasonic ER-SB40
- Panasonic ER-SB60
- Panasonic ER-SC40
- Panasonic ER-SC60
- Panasonic ES-CV51
- Panasonic ES-LL21
- Panasonic ES-LL41
- Panasonic ES-LS6A
- Panasonic ES-LS9A
- Panasonic ES-LT2A
- Panasonic ES-LT2N
- Panasonic ES-LT4
- Panasonic ES-LT4A
- Panasonic ES-LT4N
- Panasonic ES-LT6A
- Panasonic ES-LT6N
- Panasonic ES-LV6
- Panasonic ES-LV6N
- Panasonic ES-LV6Q
- Panasonic ES-LV9
- Panasonic ES-LV9A
- Panasonic ES-LV9C
- Panasonic ES-LV9CX
- Panasonic ES-LV9N
- Panasonic ES-LV9O
- Panasonic ES-LV9Q
- Panasonic RE7-87
- Panasonic RE9-82
- Panasonic WERGP62K7664
- Panasonic WESLT6NK7664
Zaloguj się
23 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
20 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Einfache u schnelle Lieferung, ist ein Ladegerät, mehr kann ich dazu nicht sagen, funktioniert.
15 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
19 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung top Ware.Immer wieder gern 👍
2 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Voller Ersatz für original Teil
1 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
22 lipca 2024
Reviewed at Trusted Shops
Klasse Netzteil, es funktioniert tadellos und nimmt weniger Platz als das Original Netzteil ein.
15 października 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
5 września 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com