Zasilacz do konsoli do gier zamiennik Nintendo RVL-002 - 18,5 cm
53,10 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z konsolą
- Staranne wykonanie i wysoka jakość materiałów
- Zamiennik modelu Nintendo RVL-002
Aby konsola działa sprawnie, musi mieć niezawodne zasilanie. Jeśli Twój zasilacz do konsoli zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz drugiego np. na podróż, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swoją konsolę, aby móc znowu korzystać z urządzenia jak dotychczas.
Dzięki temu rozładowane akumulatory i baterie będą należeć do przeszłości.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 185 g |
| Szerokość: | 9 cm |
| Długość kabla: | 200 cm |
| Złącza: | wtyczka Euro |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V |
| Wyjście DC: | 12,0 V |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Nintendo Wii Mini
- Nintendo RVL-002
Zaloguj się
1 lutego 2019
Reviewed at Trusted Shops
Alles gut
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com