Zasilacz do głośnika Linksys, Teufel, Phicomm, Netgear - 12 V, 5 A
119,01 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Pełna funkcjonalność i kompatybilność z głośnikiem np. Linksys
- Starannie wykonane wtyki
Soundbox musi mieć zawsze zapewnione niezawodne zasilanie. Jeśli Twój zasilacz zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz dodatkowego np. na podróż, to nasz zasilacz zmienny będzie dobrym wyborem. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie albo już w ogóle nie są dostępne na rynku. Nasz zasilacz zamienny marki vhbw jest pełnowartościowym, funkcjonalnym oraz niedrogim zamiennikiem.
Precyzyjnie wykonane złącza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz głośnik i możesz używać urządzenia jak dotychczas.
Nienaładowane akumulatory i baterie należą już do przeszłości.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 383 g |
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość kabla: | 180 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro, 1x wtyk przyłączeniowy (okrągły, prosty) |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Wejście: | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 5 A |
| Wyjście DC: | 12 V / 5 A |
| Moc: | 60 W |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Linksys AC1200
- Linksys AC1600
- Linksys AC1750
- Linksys AC1900
- Linksys AC2200
- Linksys AC4000
- Linksys EA6300
- Linksys EA6350
- Linksys EA6400
- Linksys EA6900
- Linksys EA7300
- Linksys EA7500
- Linksys EA8300
- Linksys EA9300
- Linksys F5Z0644-WM
- Linksys MU-MIMO
- Linksys WRT1200AC
- Linksys WRT1900ACS
- Linksys WRT3200ACM
- Netgear D6400-100NAS
- Netgear EX6200-100NAS
- Netgear R6200-100NAS
- Netgear R6250 AC1600
- Peloton ATS050T-P/A121
- Peloton ATS050T-P121
- Peloton ATS050T-PA121
- Peloton ATS050TP/A121
- Peloton ATS050TP121
- Peloton ATS050TPA121
- Peloton EX5S
- Peloton GEN 1 2 3
- Peloton PLTN-RB1V1
- Peloton PLTN-RB1VO
- Peloton PLTN-RB1VQ
- Peloton PLTN-RB1VQ-2
- Phicomm K3 AC3150
- Phicomm K3C AC 1900
- Phicomm KE 2P AC1300
- Samsung 720 TV 720
- Samsung 720TVL CCTV
- Samsung SDC-7340BC
- Samsung SDC-7340BCN
- Samsung SDC-7340BCN/US
- Samsung SDR-C75300
- Samsung SDR-C75300N
- Samsung SDR-C75300N/UC
- Teufel Boomster 2020
- Teufel Boomster 2021
- Wahoo KICKR SNAP
- YingHuiYuan Ohne Angabe DS120060C8-W
- YingHuiYuan Ohne Angabe DS120060C8W
- YingHuiYuan Ohne Angabe YHY-12005000
- YingHuiYuan Ohne Angabe YHY12005000
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com