Zasilacz do elektronarzędzi Bosch EasyDrill 12 - 9 cm
49,70 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z elektronarzędziami Bosch
- Staranne wykonanie
- Zamiennik Bosch 1600A00M37 / EAN 4059952016474
Aby elektronarzędzia działały bez zarzutu, potrzebne jest niezawodne zasilanie. Jeśli Twój zasilacz do elektronarzędzi zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz drugiego, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swoje narzędzie, aby móc znowu z niego korzystać jak dotychczas.
Koniec z rozładowanymi akumulatorami i bateriami!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 78 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9 x 7,8 x 2,9 cm |
| Szerokość: | 7,8 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (kątowa 90°), 1x wtyk przyłączeniowy (okrągły, prosty) |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Długość kabla: | 150 cm |
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe: | 15 V |
| Wyjście DC: | 15 V / 0,5 A |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 5,5 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 2,5 mm |
| Moc: | 7,5 W |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch 3603JB3000
- Bosch EasyDrill 12
- Bosch 1600A00M37
- EAN 4059952016474
Zaloguj się
18 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Die 5 Sterne gelten dem Electropapa-Service. Das Netzteil war leider nicht passend, offensichtlich mehrere Generationen des Bosch-Akkuschraubers mit demselben Produktnamen, aber unterschiedlichen Netzteilen. Kundendienst hat superschnell reagiert und sofort Kaufpreis erstattet.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com