Zasilacz do drukarkiVizio zamiennik Canon CA-CP200B, CA-CP200W - 17 cm
70,54 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z drukarką Vizio, Canon
- Staranne wykonanie
- Zamiennik Vizio S065BP2400250, SB4021-MA1, 90012422801 / Canon CA-CP200B, CA-CP200W
Drukarka musi mieć niezawodne zasilanie podczas pracy w sieci. Jeśli Twój zasilacz do drukarki zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz drugiego np. na podróż, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swoją drukarkę, aby móc znowu korzystać z urządzenia jak dotychczas.
Dzięki temu rozładowane akumulatory i baterie będą należeć do przeszłości.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 308 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 17 x 9,8 x 4,4 cm |
| Szerokość: | 9,8 cm |
| Częstotliwość pracy: | 50/60 MHz |
| Wejście: | 100-240 V |
| Moc: | 52,8 W |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Canon Selphy CP-820
- Canon Selphy CP-910
- Canon Selphy CP-1000
- Canon Selphy CP100
- Canon Selphy CP200
- Canon Selphy CP220
- Canon Selphy CP300
- Canon Selphy CP330
- Canon Selphy CP400
- Canon Selphy CP500
- Canon Selphy CP510
- Canon Selphy CP600
- Canon Selphy CP710
- Canon Selphy CP720
- Canon Selphy CP730
- Canon Selphy CP740
- Canon Selphy CP750
- Canon Selphy CP760
- Canon Selphy CP770
- Canon Selphy CP780
- Canon Selphy CP790
- Canon Selphy CP800
- Canon Selphy CP810
- Canon Selphy CP820
- Canon Selphy CP900
- Canon Selphy CP910
- Canon Selphy CP1000
- Canon Selphy CP1200
- Canon Selphy CP1300
- Vizio Soundbar VHT215
- Vizio Soundbar VHT510
- Vizio Soundbar VSB200
- Vizio Soundbar VSB205
- Vizio Soundbar VSB206
- Vizio Soundbar VSB207
- Vizio Soundbar VSB210
- Vizio Soundbar VSB210WS
- Canon CA-CP200B
- Canon CA-CP200W
- Vizio 90012422801
- Vizio S065BP2400250
- Vizio SB4021-MA1
Zaloguj się
13 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
28 lipca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com