Zasilacz do drukarkiEpson zamiennik Epson 2104872-00, 2106788, 2082860-00, 2125592, 2117006, 2126826 - 15 cm
79,04 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z drukarką Epson
- Staranne wykonanie
- Zamiennik Epson 2082860-00, 2104872-00, 3170 2480, A221E, 2106788, 2117006, 2125592, 2126826, 2148063, 2169707, 2171613
Drukarka musi mieć niezawodne zasilanie podczas pracy w sieci. Jeśli Twój zasilacz do drukarki zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz drugiego np. na podróż, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swoją drukarkę, aby móc znowu korzystać z urządzenia jak dotychczas.
Dzięki temu rozładowane akumulatory i baterie będą należeć do przeszłości.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 271 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 15 x 10,9 x 5,7 cm |
| Szerokość: | 10,9 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro, 1x wtyk przyłączeniowy (okrągły, kątowy 90°) |
| Wejście: | 100-240 V, 1 A |
| Napięcie wyjściowe: | 24 V |
| Wyjście DC: | 24 V / 1.4 A |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 6,5 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 4,3 mm |
| Głębokość wtyku: | 11 mm |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Epson Perfection 1660
- Epson Perfection 2400
- Epson Perfection 2480
- Epson Perfection 2580
- Epson Perfection 3170
- Epson Perfection 3400
- Epson Perfection 3490
- Epson Perfection 3590
- Epson Perfection 4180
- Epson Perfection 4490
- Epson 3170 2480
- Epson 2082860-00
- Epson 2104872-00
- Epson 2106788
- Epson 2117006
- Epson 2125592
- Epson 2126826
- Epson 2148063
- Epson 2169707
- Epson 2171613
- Epson A221E
Zaloguj się
7 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
It works!
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com