Zasilacz do ciśnieniomierzaBoso Medicus zamiennik Boso Medicus TB-233C 410-7-150 - 8,5 cm
44,18 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z ciśnieniomierzem Boso Medicus
- Staranne wykonanie
- Zamiennik Boso Medicus TB-233C 410-7-150
Ciśnieniomierz musi mieć niezawodne zasilanie podczas pracy w sieci. Jeśli Twój zasilacz do ciśnieniomierza zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz drugiego np. na podróż, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swój ciśnieniomierz, aby móc znowu korzystać z urządzenia jak dotychczas.
Dzięki temu rozładowane akumulatory i baterie będą należeć do przeszłości.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 71 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 8,5 x 8,2 x 2,8 cm |
| Szerokość: | 8,2 cm |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe: | 6 V |
| Wyjście DC: | 6 V / 0,5 A |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Boso Medicus Control
- Boso Medicus Family
- Boso Medicus Prestige
- Boso Medicus Uno
- Boso Medicus TB-233C 410-7-150
Zaloguj się
26 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Blitzversand! Danke! Gerne wieder!
9 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung, alles bestens
25 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
14 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
8 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Sehr kompakt. Verwendung für Blutdruckmessgerät.
24 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Das passende Kabel, wo Plus und Minus an der richtigen Seite des Hohlsteckers angelötet ist!!
5 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
29 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
23 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
24 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Es tut wss es tun soll.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com