Zasilacz do ciśnieniomierza Omron M300, M500, X4 Smart, X7 Smart, M400 comfort - 111 cm, 6 V
47,58 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z ciśnieniomierzem Omron
- Staranne wykonanie
- Zamiennik Omron S(6024HW5SW)
Ciśnieniomierz musi mieć niezawodne zasilanie podczas pracy w sieci. Jeśli Twój zasilacz do ciśnieniomierza zgubił się, jest uszkodzony lub po prostu potrzebujesz drugiego np. na podróż, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz swój ciśnieniomierz, aby móc znowu korzystać z urządzenia jak dotychczas.
Dzięki temu rozładowane akumulatory i baterie będą należeć do przeszłości.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 73 g |
| Szerokość: | 6,9 cm |
| Długość kabla: | 111 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (kątowa 90°), 1x złącze urządzeniowe |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 3,8 x 6 x 4,3 cm |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V |
| Wyjście DC: | 6 V / 0,5 A |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 4 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 1,7 mm |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Omron Evolv All-in-One
- Omron HBP-1100
- Omron HBP-1120
- Omron HBP-1320
- Omron M2 basic
- Omron M2 classic
- Omron M3 comfort
- Omron M6 comfort
- Omron M7 Intelli IT
- Omron M8 Premium
- Omron M8 comfort
- Omron M300
- Omron M400 comfort
- Omron M500
- Omron M700 Intelli IT
- Omron MIT
- Omron MIT3
- Omron MIT5s
- Omron X3 comfort
- Omron X4 smart
- Omron X7 smart connect
- Omron universal
- Omron S(6024HW5SW)
Zaloguj się
21 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Alles gut und empfehlenswert
11 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
8 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Funktioniert einwandfrei. Bin voll zufrieden.
22 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
18 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Das Netzteil funktioniert einwandfrei. Ich bin sehr zufrieden. Die Lieferung hat auch gut funktioniert.
15 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
23 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
8 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
...tippitoppi ... :o))
2 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
27 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com