Wąż odpływowy do pralki zmywarki - 2 m, przyłącze kątowe, śr. 22/29mm
40,35 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie zapewniające bezproblemowy montaż
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoją pralką lub zmywarką
- Wykonany z wysokiej jakości materiałów dla długiego okresu użytkowania
Postaw na sprawdzone rozwiązanie i wybierz kompatybilny wąż do pralki do wody, który w szybki i prosty sposób przywróci pełną sprawność Twojej pralce lub zmywarce. To niezawodny element, dzięki któremu Twoje urządzenie znów będzie działać bez zakłóceń.
Ten wąż do pralki został zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu. Jest elastyczny, solidny i łatwy w montażu, a jego trwała konstrukcja zapewnia odporność na wysokie obciążenia. Skutecznie odprowadza wodę, gwarantując bezpieczeństwo i czystość w Twoim domu. Nasz zamienny wąż spustowy jest odporny na zagięcia, wytrzymały oraz zabezpieczony przed działaniem gorącej i chemicznie obciążonej wody. Dzięki swojej elastyczności bez trudu dopasujesz go do instalacji i zamontujesz w kilka chwil.
Złóż zamówienie już dziś i ciesz się niezakłóconą pracą swojej pralki lub zmywarki.
Uwaga: Do montażu niezbędna jest opaska zaciskowa (brak w zestawie).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | szary |
| Waga: | 150 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 23,5 x 21 x 5,5 cm |
| Szerokość: | 21 cm |
| Długość: | 2 m |
| Głębokość: | 21 cm |
| Średnica wewnętrzna: |
|
| Rodzaj końcówek węża: | kątowy z jednej strony |
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com