Wąż do basenu skimmera odkurzacza basenowego - 11 m, śr. okrągłego złącza 38 mm
150,90 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Staranne wykonanie dla wygodnego przyłączenia i użytkowania
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z odkurzaczem basenowym
- Wykonany z wysokiej jakości materiału
Ten kompatybilny wąż przyłączeniowy w atrakcyjnej cenie to świetny wybór! Dzięki niemu czyszczenie basenu będzie jeszcze łatwiejsze.
Nasz elastyczny wąż do basenu to idealne akcesorium do skimmera, odkurzacza basenowego lub systemu filtracyjnemu. Dzięki solidnej konstrukcji z łatwością wytrzymuje codzienne użytkowanie i zapewnia skuteczne czyszczenie oraz krystalicznie czystą wodę.
Starannie wykonane końcówki oraz zastosowanie elastycznego materiału zapewnia łatwą obsługę i maksymalną swobodę ruchów podczas czyszczenia basenu. Wąż przyłączeniowy można również łatwo podłączyć do skimmera, odkurzacza basenowego lub systemu filtrowania, zapewniając niezawodną cyrkulację wody.
Nie zwlekaj i zamów nasz zamienny wąż do basenu jeszcze dziś, aby woda w Twoim basenie zawsze zachęcała do pływania!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | niebieski |
| Waga: | 2990 g |
| Długość: | 11 m |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Średnica okrągłego złącza: | 38 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 38,4 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 42,45 cm |
| Średnica zewnętrzna złączki: | 42,45 mm |
| Cechy złączki skimmera: | Stała |
| Średnica wewnętrzna złączki: | 38,4 mm |
| Cechy złączki odkurzacza basenowego: | Elastyczna |
| Cechy węża basenowego: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
11 czerwca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
8 maja 2020
Reviewed at Trusted Shops
Good
24 kwietnia 2020
Reviewed at Trusted Shops
Très bon produit
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com