vhbw 3x Akcesoria Gardena R40Li, Sileno City, Gardena sileno city, minimo, Husqvarna Automower 310, 105, 305
526,33 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie zapewniające bezproblemowy montaż
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoją kosiarką np. McCulloch
- Wykonany z wysokiej jakości materiałów
- Zamiennik Gardena 00057-98.251.01 / Husqvarna 584 82 28-02, 584 85 28-01, 579 82 51-03, 580 43 38-03, 580 43 38-06, 584 82 28-01, 584 85 28-02, 589 58 62-01, 592 96 83-01 / 5931636-01
Ten kompatybilny zestaw części w korzystnej cenie to doskonały wybór.
Ten kompletny zestaw akcesoriów został zaprojektowany z myślą o ogrodnikach-hobbystach oraz wymagających użytkownikach, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoją kosiarkę. Starannie dobrane komponenty, idealnie dopasowane do nowoczesnych modeli kosiarek, ułatwiają codzienną konserwację, zwiększają efektywność pracy i wyraźnie wydłużają żywotność urządzenia. To praktyczne rozwiązanie, które wspiera zrównoważoną i skuteczną pielęgnację sprzętu ogrodowego – sezon po sezonie.
Zestaw zawiera:
1x akumulator
- Technologia: Li-Ion - brak efektu pamięci
- Pojemność: 3000 mAh
- Napięcie: 18,5 V
- 1x zasilacz
- Wejście AC: 100-240 V
- Wyjście DC: 28 V / 1,3 A
- Moc: 36,4 W
- Częstotliwość: 50-60 Hz
- Złącza: 1x wtyczka Euro
- Kolor: czarny
- Waga: 126 g
1x przewód niskiego napięcia
- Niezawodne połączenie między transformatorem a stacją ładowania
- Wszechstronność układania kabli i pozycjonowania stacji ładowania
- Długość kabla: 3 m
- Typ wtyczki: prosta
- Złącze: 3-pinowy wtyk
- Materiał: plastik
- Kolor: czarny / biały
- Wodoodporny & odporny na mróz
- Podwójnie izolowany
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny / biały / niebieski |
| Waga: | 267 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,3 x 6,7 x 2,2 cm |
| Szerokość: | 6,7 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Pojemność: | 3 Ah |
| Napięcie: | 18,5 V |
| Moc znamionowa: | 55,5 Wh |
| Liczba ogniw: | 5 |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro, 1x wtyk urządzeniowy |
| Częstotliwość pracy: | 50/60 MHz |
| Rodzaj wtyczki: | prosty |
| Moc: | 36,4 W |
| Ochrona przed: | Przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Flymo 1200R
- Flymo EasiLife 200 (2020)
- Flymo EasiLife 350 (2020)
- Flymo EasiLife 500 (2020)
- Flymo EasiLife 800 (2020)
- Flymo EasiLife Go 200
- Flymo EasiLife Go 250
- Flymo EasiLife Go 500
- Gardena City
- Gardena R38Li (2016)
- Gardena R40Li (2018)
- Gardena R40li
- Gardena R45Li
- Gardena R45Li (2019)
- Gardena R50Li
- Gardena R50Li (2017)
- Gardena R70Li
- Gardena R70Li (2019)
- Gardena R80Li
- Gardena R80Li (2018)
- Gardena R100LIC
- Gardena R100Li
- Gardena R130LIC
- Gardena R130Li
- Gardena R160
- Gardena R160Li (2016-2018)
- Gardena R180LiC
- Gardena R200Li
- Gardena R200LiC
- Gardena SILENO+ R130Li
- Gardena SILENO+ R130LiC
- Gardena SILENO+ R160Li
- Gardena SILENO+ R160LiC
- Gardena SILENO City
- Gardena SILENO Life
- Gardena SILENO Minimo
- Gardena SILENO Plus
- Gardena SILENO R100Li
- Gardena SILENO R100Li (2016)
- Gardena SILENO R100LiC
- Gardena SILENO R130Li (2016)
- Gardena SILENO R160Li (2016)
- Gardena Sileno
- Gardena Sileno+
- Gardena Sileno + R130Li
- Gardena Sileno + R130LiC
- Gardena Sileno + R160Li
- Gardena Sileno - R100LiC
- Gardena Sileno City
- Gardena Sileno City 250
- Gardena Sileno City 2018
- Gardena Sileno Life
- Gardena Sileno Minimo
- Gardena Smart SILENO City
- Gardena Smart SILENO Life
- Gardena Smart Sileno+ Set
- Gardena Smart Sileno Set
- Gardena Smart Sileno free 600
- Gardena Smart Sileno free 800
- Gardena Smart Sileno free 1000
- Gardena Smart Sileno free 1200
- Gardena Smart Sileno free 1500
- Husqvarna Automower 105
- Husqvarna Automower 105 (2016)
- Husqvarna Automower 305 (2016)
- Husqvarna Automower 305 (2020)
- Husqvarna Automower 308 (2016)
- Husqvarna Automower 310
- Husqvarna Automower 310 (2015)
- Husqvarna Automower 310 (2015-2018)
- Husqvarna Automower 310 Mark II
- Husqvarna Automower 315
- Husqvarna Automower 315 (2015)
- Husqvarna Automower 315 (2015-2018)
- Husqvarna Automower 315 Mark II
- Husqvarna Automower 315X
- Husqvarna Automower 315X X-LINE (2018)
- Husqvarna Automower 320
- Husqvarna Automower 320 (2013 - 2015)
- Husqvarna Automower 330X (2013 - 2015)
- Husqvarna Automower 405X
- Husqvarna Automower 415X
- Husqvarna Automower 420
- Husqvarna Automower 420 (2016)
- Husqvarna Automower 430X X-LINE (2016)
- Husqvarna Automower Aspire R4
- McCulloch ROB R600
- McCulloch ROB R600 (2017)
- McCulloch ROB R800
- McCulloch ROB R800 ( 2017)
- McCulloch ROB R1000
- McCulloch ROB R1000 (2017)
- McCulloch ROB S400 (2016)
- McCulloch ROB S500 (2020)
- McCulloch ROB S600 (2016)
- McCulloch ROB S800 (2020)
- 5931636-01
- Gardena 00057-98.251.01
- Husqvarna 579 82 51-03
- Husqvarna 580 43 38-03
- Husqvarna 580 43 38-06
- Husqvarna 584 82 28-01
- Husqvarna 584 82 28-02
- Husqvarna 584 85 28-01
- Husqvarna 584 85 28-02
- Husqvarna 589 58 62-01
- Husqvarna 592 96 83-01
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com