Uniwersalny filtr węglowy do okapu - 16 cm
53,53 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie zapewniające bezproblemową wymianę
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z okapem kuchennym
- Wykonany z wytrzymałego materiału odpornego na rozerwanie
Ten kompatybilny filtr do okapu w korzystnej cenie jest właśnie dla Ciebie!
Podczas gotowania okapy kuchenne odsysają i filtrują powstających zapachy i opary. Ich skuteczność działania i higiena zależy jednak od czystości i dobrego stanu filtra węglowego.
Nasz filtr węglowy do okapu kuchennego odgrywa bardzo ważną rolę w utrzymaniu czystości powietrza w kuchni. Ten filtr został specjalnie zaprojektowany, aby skutecznie filtrować i neutralizować tłuszcz oraz nieprzyjemne zapachy podczas gotowania, w tym uporczywe zapachy ryb. Regularna wymiana filtra może znacznie ograniczyć gromadzenie się tłuszczu w kuchni. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniach jest czystsze oraz istnieje mniejsze ryzyko alergii.Aby uzyskać optymalną wydajność, zalecamy wymianę filtra co 4 miesiące w zależności od częstotliwości używania okapu kuchennego. W ten sposób możesz mieć pewność, że w Twojej kuchni zawsze będzie świeże i czyste powietrze, a nieprzyjemne zapachy nie przedostaną się do innych pomieszczeń.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | węgiel aktywny |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 87 g |
| Szerokość: | 16,2 cm |
| Wysokość: | 2,2 cm |
| Średnica: | 16 cm |
| Cykl wymiany: | co 4 miesiące |
| Średnica otworu: | 30,5 - 21,4 mm |
| Kształt: | okrągły |
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com