Uchwyt wiertarski samozaciskowy do wiertarki zam. Bosch 2 608 572 059, 3165140077606
126,45 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie dla szybkiej wymiany wierteł
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z wiertarką Bosch
- Wykonany z wytrzymałego materiału
- Zamiennik Bosch 2 608 572 059, 3165140077606
Ten kompatybilny uchwyt wiertarski samozaciskowy w korzystnej cenie to doskonały wybór! Dzięki pierwszorzędnej jakości wykonania i dobrze przemyślanej konstrukcji uchwyt ten ułatwia wymianę wierteł i precyzyjne wiercenie.
Bez wymiennego uchwytu wymiana wierteł zajmuje dodatkowy czas i może wymagać użycia dodatkowych narzędzi, takich jak klucze. Może to spowolnić tempo pracy i wpłynąć na cały proces roboczy. Nasz uchwyt do wiertarki jest idealnym rozwiązaniem tego problemu i umożliwia szybką i łatwą wymianę wierteł bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi. Oznacza to mniej straconego czasu i większą wydajność pracy.
Ten uchwyt samozaciskowy wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały i trwały. Wytrzymuje nawet wymagające warunki pracy. Precyzyjne wykonanie i niezawodny system mocowania zapewniają stabilne i bezpieczne mocowanie wierteł. Zapewnia to precyzyjne wyniki wiercenia, nawet w przypadku trudnych materiałów.
Nie zwlekaj i złóż zamówienie jeszcze dziś, aby pracować efektywniej!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 339 g |
| Długość: | 71,5 mm |
| Szerokość: | 5,8 cm |
| Wysokość: | 5,8 cm |
| Średnica wewnętrzna: | 10 cm |
| Średnica zewnętrzna otworu: | 38,8 cm |
| Długość całkowita: | 7,2 cm |
| Średnica wewnętrzna otworu: | 10 cm |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch GBH 4 DFE
- Bosch GBH 4 DSC
- Bosch PBH 300 E
- Bosch 2 608 572 059
- Bosch 3165140077606
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com