Tusz do napełniania kartridży do drukarki Epson zam. Epson C13T03R140, 102 black - czarny 127 ml
49,02 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Ekonomiczne rozwiązanie & trwały wydruk w nasyconych kolorach
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z drukarką Epson
- Ochrona środowiska bez kompromisów w zakresie jakości druku
- Zamiennik Epson C13T03R140, 102 black
Ten tusz do napełniania kartridży w korzystnej cenie to doskonały wybór! W ten sposób napełnisz niskim kosztem swoje puste wkłady w drukarce.
Tusz do drukarki naszej własnej marki zapewnia łatwe napełnianie pustych kartridży. Atrament można napełniać bezpośrednio z butelki za pomocą igły lub strzykawki. Należy zwracać uwagę na poziom atramentu we wkładzie drukarki i nie napełniać wkładu ponad ten poziom. Przed włożeniem wkładu do drukarki należy sprawdzić, czy atrament nie wycieka.
Nasze tusze do napełniania opracowaliśmy tak, aby gwarantowały wyraźne i profesjonalne wydruki. Na dodatek dostarczane są w praktycznych butelkach ułatwiających obsługę. Dzięki precyzyjnemu systemowi dozowania atrament można z łatwością wstrzykiwać do pustych kartridży.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Waga: | 160 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 13,8 x 5,5 x 5,5 cm |
| Szerokość: | 5,5 cm |
| kolor: | czarny |
| Wydajność drukarki: | 5000 strony |
| Pojemność: | 127 ml |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Epson ET-2700
- Epson ET-2714
- Epson ET-2715
- Epson ET-2726
- Epson ET-2750
- Epson ET-3700
- Epson ET-3750
- Epson ET-4750
- Epson ET-M1120
- Epson ET-M2120
- Epson L4150
- Epson L4160
- Epson L6160
- Epson L6170
- Epson L6190
- Epson 102 black
- Epson C13T03R140
Zaloguj się
29 sierpnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
gut und schnell
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com