Taśma do etykiet zam. Epson SU11W, LK-6WBA11 -, napis czarny / taśma biała, plastik, termokurczliwa, 11 mm
49,70 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie zapewniające łatwą wymianę
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z drukarką etykiet Epson
- Wykonana z wytrzymałego materiału
- Zamiennik Epson LK-6WBA11, SU11W
Ta kompatybilna taśma w korzystnej cenie to najlepszy wybór.
Urządzenia do etykietowania znajdują szerokie zastosowanie w biurze, przemyśle oraz w gospodarstwie domowym. Nasze taśmy do etykiet to pełnowartościowy zamiennik oryginalnych taśm.
Taśma termokurczliwa umożliwia opis kabli i przewodów. Wystarczy umieścić zadrukowaną taśmę na kablu i rozgrzać za pomocą opalarki.
Dzięki precyzyjnemu wykonaniu szybko i bez problemu wymienisz taśmę i znów będziesz drukować estetyczne etykiety.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Waga: | 52 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 7,6 x 6,5 x 2,6 cm |
| Szerokość: | 6,5 cm |
| Długość: | 2,5 m |
| Średnica rurki termokurczliwej: | do 11 mm |
| Kolor napisu: | czarny |
| Kolor taśmy: | biały |
| Cechy szczególne: | Termokurczliwa |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Epson LabelWorks LW-300
- Epson LabelWorks LW-400
- Epson LabelWorks LW-600
- Epson LabelWorks LW-700
- Epson LabelWorks LW-900
- Epson LabelWorks LW-1000
- Epson LabelWorks LW-Z900
- Epson LK-6WBA11
- Epson SU11W
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com