Taśma do etykiet zam. Dymo D1, 1933238-1 - 12mm, napis czarny / taśma różowa, plastik
30,15 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie zapewniające łatwą wymianę
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z drukarką etykiet Dymo
- Wykonana z wytrzymałego materiału
- Zamiennik Dymo D1, 1933238-1
Ta kompatybilna taśma w korzystnej cenie to najlepszy wybór.
Urządzenia do etykietowania znajdują szerokie zastosowanie w biurze, przemyśle oraz w gospodarstwie domowym. Nasze taśmy do etykiet to pełnowartościowy zamiennik oryginalnych taśm.
Dzięki precyzyjnemu wykonaniu szybko i bez problemu wymienisz taśmę i znów będziesz drukować estetyczne etykiety.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | różowy / czarny |
| Waga: | 27 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 6,8 x 6,4 x 1,7 cm |
| Szerokość: | 12 mm |
| Długość: | 3 m |
| Kolor napisu: | czarny |
| Kolor taśmy: | neonowy róż |
| Zakres zastosowania: | Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz |
| Odporność na: | wilgotność / chemikalia / promieniowanie UV |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dymo 2000
- Dymo 3500
- Dymo 4500
- Dymo 5000
- Dymo 5500
- Dymo LabelMaker 100
- Dymo LabelMaker 100 Plus
- Dymo LabelMaker 120P
- Dymo LabelMaker 160
- Dymo LabelMaker 200
- Dymo LabelMaker 210D
- Dymo LabelMaker 260P
- Dymo LabelMaker 280
- Dymo LabelMaker 300
- Dymo LabelMaker 350
- Dymo LabelMaker 350D
- Dymo LabelMaker 360D
- Dymo LabelMaker 400
- Dymo LabelMaker 420P
- Dymo LabelMaker 450
- Dymo LabelMaker 450D
- Dymo LabelMaker 500
- Dymo LabelMaker 500TS
- Dymo LabelMaker PC
- Dymo LabelMaker PC2
- Dymo LabelMaker PC II
- Dymo LabelPoint 100
- Dymo LabelPoint 150
- Dymo LabelPoint 200
- Dymo LabelPoint 250
- Dymo LabelPoint 300
- Dymo LabelPoint 350
- Dymo LabelPoint Duo
- Dymo LabelPoint Duo 400
- Dymo LabelPoint Duo 450
- Dymo Rhino 4200
- Dymo Rhino 5000
- Dymo Rhino 5200
- Dymo Rhino 6000
- Dymo 1933238-1
- Dymo D1
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com