Taśma do etykiet zam. Dymo 18057 -, napis czarny / taśma biała, plastik, termokurczliwa, 19 mm
38,65 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie zapewniające łatwą wymianę
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z drukarką etykiet Dymo
- Wykonana z wytrzymałego materiału
- Zamiennik Dymo 18057
Ta kompatybilna taśma w korzystnej cenie to najlepszy wybór.
Urządzenia do etykietowania znajdują szerokie zastosowanie w biurze, przemyśle oraz w gospodarstwie domowym. Nasze taśmy do etykiet to pełnowartościowy zamiennik oryginalnych taśm.
Taśma termokurczliwa umożliwia opis kabli i przewodów. Wystarczy umieścić zadrukowaną taśmę na kablu i rozgrzać za pomocą opalarki.
Dzięki precyzyjnemu wykonaniu szybko i bez problemu wymienisz taśmę i znów będziesz drukować estetyczne etykiety.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Waga: | 36 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 6,8 x 6,8 x 2,5 cm |
| Szerokość: | 6,8 cm |
| Długość: | 1,5 m |
| Średnica rurki termokurczliwej: | do 19 mm |
| Kolor napisu: | czarny |
| Kolor taśmy: | biały |
| Cechy szczególne: | Termokurczliwa |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dymo Rhino 4200
- Dymo Rhino 5200
- Dymo Rhino 6000
- Dymo 18057
Zaloguj się
29 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Funktioniert super. Schriftbild schöner als mit den originalen Klebestreifen. Geht gerade so über ein NYM5c1,5
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com