Taśma do etykiet zam. Brother TZ-261, TZE-261 - 36mm, napis czarny / taśma biała, plastik
42,90 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie zapewniające łatwą wymianę
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z drukarką etykiet Brother
- Wykonana z wytrzymałego materiału
- Zamiennik Brother TZ-261, TZE-261
Ta kompatybilna taśma w korzystnej cenie to najlepszy wybór.
Urządzenia do etykietowania znajdują szerokie zastosowanie w biurze, przemyśle oraz w gospodarstwie domowym. Nasze taśmy do etykiet to pełnowartościowy zamiennik oryginalnych taśm.
Dzięki precyzyjnemu wykonaniu szybko i bez problemu wymienisz taśmę i znów będziesz drukować estetyczne etykiety.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 105 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 8,8 x 6,7 x 4,1 cm |
| Szerokość: | 36 mm |
| Długość: | 8 m |
| Kolor napisu: | czarny |
| Kolor taśmy: | biały |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Brother P-Touch 550
- Brother P-Touch 550A
- Brother P-Touch 3600
- Brother P-Touch 9200
- Brother P-Touch 9200DX
- Brother P-Touch 9200PC
- Brother P-Touch 9500
- Brother P-Touch 9500pc
- Brother P-Touch 9600
- Brother P-Touch 9700PC
- Brother P-Touch 9800PCN
- Brother TZ-261
- Brother TZE-261
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com