Taśma do etykiet zam. Brother M-K221 - 9mm, napis czarny / taśma biała, plastik
23,77 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie zapewniające łatwą wymianę
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z drukarką etykiet Brother
- Wykonana z wytrzymałego materiału
- Zamiennik Brother M-K221
Ta kompatybilna taśma w korzystnej cenie to najlepszy wybór.
Urządzenia do etykietowania znajdują szerokie zastosowanie w biurze, przemyśle oraz w gospodarstwie domowym. Nasze taśmy do etykiet to pełnowartościowy zamiennik oryginalnych taśm.
Dzięki precyzyjnemu wykonaniu szybko i bez problemu wymienisz taśmę i znów będziesz drukować estetyczne etykiety.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 24 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 6 x 5,1 x 1,6 cm |
| Szerokość: | 9 mm |
| Długość: | 8 m |
| Kolor napisu: | czarny |
| Kolor taśmy: | biały |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Brother P-Touch 55BM
- Brother P-Touch 55S
- Brother P-Touch 65
- Brother P-Touch 65SB
- Brother P-Touch 65SCCP
- Brother P-Touch 65SL
- Brother P-Touch 65VP
- Brother P-Touch 70
- Brother P-Touch 70BBVP
- Brother P-Touch 70BM
- Brother P-Touch 70BMH
- Brother P-Touch 70HK
- Brother P-Touch 70HOL
- Brother P-Touch 70HOT
- Brother P-Touch 70SP
- Brother P-Touch 70SR
- Brother P-Touch 80
- Brother P-Touch 80SCCP
- Brother P-Touch 85
- Brother P-Touch 90
- Brother P-Touch BB4
- Brother P-Touch H100
- Brother P-Touch H110
- Brother P-Touch M95
- Brother M-K221
Zaloguj się
29 kwietnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
Le matériel livré est identique aux anciennes cassettes.
Entièrement satisfait aprés utilisation en conditions réelles.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com