Taśma do etykiet zam. Brady M21-375-499 - 9,53mm, napis czarny / taśma biała, nylon / poliamid
42,05 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie zapewniające łatwą wymianę
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z drukarką etykiet Brady
- Wykonana z wytrzymałego materiału
- Zamiennik Brady M21-375-499
Ta kompatybilna taśma w korzystnej cenie to najlepszy wybór.
Urządzenia do etykietowania znajdują szerokie zastosowanie w biurze, przemyśle oraz w gospodarstwie domowym. Nasze taśmy do etykiet to pełnowartościowy zamiennik oryginalnych taśm.
Klej permanentny nadaje się do zastosowania w każdych warunkach pogodowych, np. do opisu stali nierdzewnej, metali powlekanych proszkowo, lakierowanych emalii i tworzyw sztucznych.
Taśma ta wykonana jest z bardzo elastycznego materiału, który dopasowuje się dobrze do zakrzywionych powierzchni.
Dzięki precyzyjnemu wykonaniu szybko i bez problemu wymienisz taśmę i znów będziesz drukować estetyczne etykiety.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | nylon / poliamid |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 47 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,3 x 5,3 x 3,5 cm |
| Szerokość: | 9,53 mm |
| Długość: | 4,88 m |
| Kolor napisu: | czarny |
| Kolor taśmy: | biały |
| Odporność na: | chemikalia / olej / środki czystości / detergenty / niskie temperatury / tłuszcz |
| Cechy szczególne: | Odporna na działanie temperaturyTrwała przylepność |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Brady BMP21
- Brady BMP21-LAB
- Brady BMP21-PLUS
- Brady ID PAL
- Brady LABPAL
- Brady M210
- Brady M210-LAB
- Brady M211
- Brady M21-375-499
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com