Szczotka do odkurzacza z przyłączem 32mm zam. Dyson 90119206, 901192-06 - z włosiem
39,50 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjnie wykonanie ułatwiające montaż
- Pełna funkcjonalność i kompatybilność z odkurzaczem
- Do dokładnego, ostrożnego czyszczenia delikatnych i trudno dostępnych miejsc
- Zamiennik Dyson 901192-06, 90119206
Ta korzystna cenowo i kompatybilna końcówka sprawia, że sprzątanie domu staje się jeszcze wygodniejsze.
Szczotka jest łatwa do zamontowania na odkurzaczu i pewnie trzyma się rury ssącej. Miękkie włosie delikatnie usuwa zabrudzenia, takie jak kurz, pajęczyny i inne, aby można je było odkurzyć. Umożliwia to dokładne czyszczenie trudno dostępnych miejsc, takich jak kąty pomieszczeń, wąskie szczeliny między meblami lub szufladami.
Nasze ssawki mogą być używane w sposób dowolny i ułatwiają sprzątanie. Dzięki naszym akcesoriom do odkurzaczy dysponujesz odpowiednim narzędziem w każdej sytuacji i efektywnie wykorzystujesz swój czas.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny / szary |
| Waga: | 49 g |
| Szerokość: | 7 cm |
| Wysokość: | 5,5 cm |
| Długość (z włosiem): | 142 mm |
| Długość (bez włosia): | 112 mm |
| Średnica okrągłego złącza: | 32mm |
| Wyposażenie: |
|
| Średnica wewnętrzna: | 3,2 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 3,7 cm |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dyson DC05
- Dyson DC05 Absolute
- Dyson DC08
- Dyson DC08 Allergy
- Dyson DC08 Animal
- Dyson DC08 Carpet Pro
- Dyson 901192-06
- Dyson 90119206
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com