Szczotka do czyszczenia (3 szt.) do robota kuchennego np. Thermomix, Monsieur Cuisine Connect, KitchenAid
36,40 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia dokładne, delikatne czyszczenie części robota kuchennego
- Całkowita funkcjonalność z Twoim robotem kuchennym np. Thermomix, Monsieur Cuisine Connect, KitchenAid
- Wytrzymały materiał o długim okresie użytkowania
Ten praktyczny zestaw szczotek w atrakcyjnej cenie to doskonały wybór!
Dzięki naszym szczotkom czyszczącym możesz dokładnie oraz bez większego problemu wyczyścić trudno dostępne miejsca swojego robota kuchennego. Dzięki temu Twoje urządzenie kuchenne jest zawsze higienicznie czyste.
Nasze szczotki do czyszczenia wykonane są z wysokiej jakości, bezpiecznych dla żywności materiałów, które są nie tylko trwałe, ale i wytrzymałe. Mocne, ale delikatne włosie usuwa nawet uporczywe resztki, nie rysując robota kuchennego. Wygodny uchwyt dobrze leży w dłoni i ułatwia użytkowanie.
Zadbaj o swój sprzęt kuchenny i zamów jeszcze dziś nasze szczotki do czyszczenia i doświadcz rutynowego czyszczenia bez wysiłku!
Pasuje do wszystkich standardowych robotów kuchennych / np. kompatybilny z:
- Thermomix, KitchenAid, Monsieur Cuisine Connect, NutriBullet Mixer, Ninja Food Processor und AEG / Bosch / Braun / Kenwood / Klarstein / Magimix / Moulinex / Philips / Siemens / Silvercrest / Smeg Küchenmaschinen
| Średnica - szczotka do noża: | 1,2 cm |
|---|---|
| Marka: | vhbw |
| Materiał: | nylon / plastik |
| Kolor: | biały / zielony |
| Waga: | 100 g |
| Szerokość: | 14 cm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 26,0 x 14,0 x 7,4 cm |
| Średnica - szczotka czyszcząca: | 7 cm |
| Długość - szczotka do miski do mieszania: | 18 cm |
| Cechy szczególne - szczotka do noża: | Z giętkim rdzeniem drucianym |
| Długość - szczotka do noża: | 20,5 cm |
| Cechy szczególne - szczotka do miski do mieszania: | Gebogen mit Pinselspitze |
| Długość włosia - szczotka do miski do mieszania: | 1,3 cm |
| Długość - szczotka czyszcząca: | 26 cm |
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com