Ssawka szczelinowa do odkurzacza z przyłączem 38 mm - 24,5 cm
25,47 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Powiadomimy Cię poprzez e-mail, jak tylko produkt będzie ponownie dostępny. Bez obaw, nie będziesz otrzymywać żadnych e-maili z newsletterem, tylko jednorazowe powiadomienie.
- Precyzyjnie wykonanie zapewnia łatwy montaż i pewne mocowanie
- Pełna funkcjonalność i kompatybilność z odkurzaczem
- Do dokładnego i skutecznego czyszczenia narożników, szczelin oraz małych i skośnych powierzchni
Wybierając tę kompatybilną i korzystną cenowo ssawkę szczelinową, dokonujesz właściwego wyboru.
Nasza wysokiej jakości ssawka szczelinowa jest przydatnym dodatkiem do Twojego odkurzacza.
Dzięki tej uniwersalnej ssawce szczelinowej można wyczyścić bez trudu kąty, szczeliny i zakamarki w aucie, kominie lub w domu. Ssawka pasuje do wszystkich dostępnych na rynku odkurzaczy z okrągłą rurą ssącą i średnicą zewnętrzną 38 mm. Dysza szczelinowa jest wąska i długa. Umożliwia to dotarcie do wszystkich zakamarków, dla których zwykła ssawka podłogowa lub rura ssąca bez nasadki są zbyt duże.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 67 g |
| Szerokość: | 6,5 cm |
| Wysokość: | 4,7 cm |
| Średnica okrągłego złącza: | 38 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 3,8 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 4,4 cm |
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com