Słuchawka z mikrofonem do radiotelefonu Motorola CP040, GP300, GP600 - przycisk odbioru połączeń + klips + fon
40,35 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Powiadomimy Cię poprzez e-mail, jak tylko produkt będzie ponownie dostępny. Bez obaw, nie będziesz otrzymywać żadnych e-maili z newsletterem, tylko jednorazowe powiadomienie.
- Dobra jakość dźwięku nawet w głośnym otoczeniu
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoim radiotelefonem Motorola
- Z przyciskiem odbioru połączeń i praktycznym klipsem
Wybierając tę mikrofonosłuchawkę w korzystnej cenie, podejmujesz właściwą decyzję. Nasza słuchawka z mikrofonem wyposażona jest w przycisk do odbierania i kończenia rozmów telefonicznych. Natomiast praktyczny klips umożliwia stabilne przymocowanie słuchawki do kołnierza lub ubrania.
Przezroczysty fonowód sprawia, że zestaw słuchawkowy nie rzuca się w oczy i umożliwia dyskretne użytkowanie w każdej sytuacji. Natomiast spiralny kształt fonowodu zapewnia dobry i przyjazny dla ucha dźwięk. Wkładki do słuchawek są starannie wykonane, a dzięki temu zapewniają maksymalny komfort nawet podczas długiego noszenia. Ta słuchawka douszna z mikrofonem idealnie nadaje się dla pracowników ochrony lub dużych imprez.
Kabel akustyczny jest wymienny i wkładka douszna także.
Dzięki temu nasz zestaw słuchawkowy zapewni Ci najwyższy komfort i osiągalność.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | przezroczysty / czarny |
| Waga: | 37 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 12,5 x 8 x 2,7 cm |
| Szerokość: | 8 cm |
| Średnica dłuższego pinu: | 2,7 mm |
| Średnica krótszego pinu: | 2 mm |
| Odległość między pinami/nóżkami: | 8,2 mm |
| Długość kabla od radiotelefonu do przetwornika akustycznego: | 12,5 cm |
| Cechy szczególne: | Przycisk odbioru połączeniaTransparentny kabel akustyczny |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Motorola CP040
- Motorola GP68
- Motorola GP73
- Motorola GP88
- Motorola GP300
- Motorola GP600
- Motorola Radius P110
Zaloguj się
5 września 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
21 lipca 2017
Reviewed at Trusted Shops
Ich verwende das Headset in der Sicherheit. Würde es auch diesen empfehlen. Schnelle und problemlose Bestellung. Lieferung kommt sehr schnell
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com