Ścierka do mopa podłogowego zamiennik Leifheit 57501-2 - mikrofibra
36,95 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Staranne wykonanie zapewniające łatwą wymianę
- Całkowita kompatybilność z Twoim mopem podłogowym Leifheit
- Wytrzymały materiał odporny na rozerwanie
- Zamiennik Leifheit 57501-2
Ta dopasowana ściereczka w korzystnej cenie jest właśnie dla Ciebie!
Nasza ściereczka czyszcząca zapewni Ci najlepsze rezultaty czyszczenia przy pomocy Twojego mopa podłogowego. Dzięki ściereczce zamiennej marki vhbw Twoje mieszkanie znów będzie nieskazitelnie czyste w mgnieniu oka. Wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału nakładka mopująca naszej własnej marki tworzy idealne połączenie miękkości i trwałości. Została opracowana tak, aby skutecznie przyciągać brud, kurz, włoski i inne zabrudzenia i przytrzymywać je aż do wypłukania. Jest to ścierka wielokrotnego użytku i można ją prać.
System 2 włókien w naszych ściereczkach zapewnia wysoką absorpcję brudu na wszystkich podłogach. Specjalne włosie usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Delikatne mikrowłókna niezawodnie wchłaniają brud i wodę.
Złóż zamówienie już dziś i doświadcz nowoczesnej technologii czyszczenia!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | mikrofibra |
| Kolor: | biały / zielony |
| Waga: | 81 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 25,5 x 17,5 x 2,7 cm |
| Szerokość: | 17,5 cm |
| Kształt: | prostokątny |
| Szerokość pracy: | 42 cm |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Leifheit Easy Spray XL (56690)
- Leifheit 57501-2
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com