Pierścień adapter do aparatu Canon EOS R, RP - bagnet RF do obiektywu Nikkor Al, czarny, srebrny
80,74 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Do korzystania z obiektywów analogowych w aparatach cyfrowych
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoim aparatem Canon
- Wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, czy ambitnym amatorem, ten adapter otwiera zupełnie nowe możliwości.
Nasz adapter umożliwi Ci używanie analogowego obiektywu Nikkor Al z bagnetem RF. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu i wykończeniu pierścień jest bezpiecznie umieszczony między obiektywem a aparatem. Ten adapter jest idealnym narzędziem do łączenia obiektywów różnych marek i systemów. Możesz z łatwością korzystać z ulubionych obiektywów i uchwycić każdą sytuację w najlepszy możliwy sposób.
Przenieś urok analogu do świata cyfrowego i doświadcz niezrównanej jakości obrazu i kreatywności. Zamów nasz adapter do obiektywu już dziś i połącz technologię przeszłości i przyszłości. Pokaż światu, co potrafisz i pozwól, by Twoje zdjęcia mówiły same za siebie.
Możliwe jest wykonywanie zdjęć w trybie manualnym M, preselekcji przysłony oraz wideo. Poza tym istnieje możliwość manualnego ustawiania ostrości na nieskończoność, nie ma jednak możliwości korzystania z funkcji autofokus.
Uwaga: blokada migawki musi zostać ewentualnie deaktywowana, aby aparat mógł być wyzwalany bez wykrycia obiektywu.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Kolor: | czarny / srebrny |
| Waga: | 106 g |
| Długość: | 32 mm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 6,3 x 6,3 x 3,2 cm |
| Szerokość: | 6,3 cm |
| Adapter z: | obiektywu Nikkor Al |
| Adapter na: | z bagnetem RF |
| Średnica zewnętrzna: | 65 mm |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Canon EOS R
- Canon EOS RP
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com