Pierścień adapter do aparatu Canon EOS R, EOS RP - bagnet RF do obiektywów z gwintem M42, srebrny
37,80 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Do korzystania z obiektywów analogowych w aparatach cyfrowych
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoim aparatem Canon
- Wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, czy ambitnym amatorem, ten adapter otwiera zupełnie nowe możliwości.
Nasz adapter umożliwi Ci używanie analogowego obiektywu z gwintem M42 z bagnetem RF. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu i wykończeniu pierścień jest bezpiecznie umieszczony między obiektywem a aparatem. Ten adapter jest idealnym narzędziem do łączenia obiektywów różnych marek i systemów. Możesz z łatwością korzystać z ulubionych obiektywów i uchwycić każdą sytuację w najlepszy możliwy sposób.
Przenieś urok analogu do świata cyfrowego i doświadcz niezrównanej jakości obrazu i kreatywności. Zamów nasz adapter do obiektywu już dziś i połącz technologię przeszłości i przyszłości. Pokaż światu, co potrafisz i pozwól, by Twoje zdjęcia mówiły same za siebie.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Kolor: | srebrny |
| Waga: | 15 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 6,4 x 6,4 x 0,7 cm |
| Szerokość: | 6,4 cm |
| Adapter z: | obiektywu z gwintem M42 |
| Adapter na: | z bagnetem RF |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Canon EOS R
- Canon EOS RP
Zaloguj się
29 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
Einfacher Adapter, passt genau an mein Balgengerät, klemmt nix, wackelt nix.
16 lipca 2021
Reviewed at Trusted Shops
it absolutely useless for what is supposed to be/work
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com