Ostrze ceramiczne do maszynki do włosów Wahl Detailer - z regulacją długości
43,75 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie dla łatwej i szybkiej wymiany
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoją maszynką do strzyżenia Wahl
- Wysoka jakość materiału & długi okres użytkowania
Te kompatybilne ostrze zamienne w korzystnej cenie to doskonały wybór, dla tych którzy cenią sobie ostre, precyzyjne oraz niezawodne strzyżenie.
To wysokiej jakości ostrze do maszynki do włosów przywraca pełną wydajność Twojego trymera i sprawia, że każde strzyżenie jest precyzyjne, gładkie i komfortowe. Drobno szlifowane zęby tnące ostrza przesuwają się płynnie zarówno przez krótkie, jak i długie włosy, gwarantując równomierny, profesjonalny efekt cięcia bez szarpania, wyrywania czy podrażnień skóry. Wersja ceramiczna ostrza pozostaje wyjątkowo długo ostra, nie rdzewieje, jest higieniczna i łatwa do czyszczenia, zapewniając trwałe, profesjonalne rezultaty przy każdym strzyżeniu.
Montaż jest szybki i prosty. Wystarczy kilka ruchów, aby zamocować ostrze do trymera i Twoja maszynka jest gotowa do pracy. Czyszczenie również nie sprawia trudności. Gładka powierzchnia ostrza zapobiega osadzaniu się włosów i pozwala łatwo umyć je pod bieżącą wodą lub oczyścić szczoteczką.
Zamów już dziś i ciesz się każdym strzyżeniem, precyzyjnym, gładkim i komfortowym, jak w profesjonalnym salonie!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | tworzywo ceramiczne |
| Kolor: | biały |
| Waga: | 3 g |
| Szerokość: | 1,9 cm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 0,5 - 1,15 cm |
| Odstęp między ostrzami: | 0,65 mm |
| Długość cięcia: | 0,5 - 1,15 mm |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Wahl Detailer 8081
- Wahl Detailer 8171
- Wahl Detailer 8900
- Wahl Detailer 8991
- Wahl Hero 8081
- Wahl Hero 8171
- Wahl Hero 8900
- Wahl Hero 8991
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com