Motylek do Vorwerk Thermomix TM21
24,19 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne dopasowanie dla łatwego montażu
- Pełna funkcjonalność i kompatybilność z robotem kuchennym Thermomix
- Bezpieczny dla żywności, nadaje się do mycia w zmywarce i jest łatwy do czyszczenia
Dokonaj właściwego wyboru dzięki tej kompatybilnej i korzystnej cenowo trzepaczce do mieszania.
Motylek zapewnia doskonałe rezultaty podczas ubijania jajek i śmietany. Trzepaczka jest również idealna do tego, by sprawnie przygotować zimne i gorące kremowe potrawy takie jak desery i lody, musy, sosy, zabaglione i pudding.
Dzięki precyzyjnie dopasowanej konstrukcji trzepaczka umożliwia równomierne mieszanie składników i zapobiega przypalaniu się potraw na dnie miski do mieszania.
Mieszadło można łatwo umyć i nadaje się ona również do zmywania w zmywarce.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Material: | plastik (bezpieczny dla żywności) |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 24 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 15 x 12,2 x 2,5 cm |
| Szerokość: | 12,2 cm |
| Rodzaj montażu: | bez narzędzi |
| Kształt: | motyl |
| Grubość/Wysokość: | 25 mm |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Vorwerk Thermomix TM21
Zaloguj się
26 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
24 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
13 marca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
28 sierpnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
Das Produkt ist wie erwartet. Die Abwicklung war problemlos.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com