Ładowarka z zasilaczem do akumulatorów narzędzi Worx WX170 - Li-Ion
113,91 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia szybkie oraz bezpieczne ładowanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z akumulatorami narzędzi Worx
- Wysokiej jakości wykonanie dla długiego okresu użytkowania
Wybierając ten kompatybilny zasilacz w korzystnej cenie, podejmujesz dobrą decyzję.
Nasz zasilacz to idealne akcesorium dla każdego, kto posiada narzędzia działające na akumulator. Ta ładowarka umożliwi Ci sprawne naładowanie akumulatorów, aby Twoje elektronarzędzia zawsze były gotowe do użycia. Jest ona lekka oraz kompaktowa, dzięki czemu bez problemu zabierzesz ją do warsztatu czy na plac budowy. Na dodatek nasza ładowarka zamienna jest wytrzymała i posłuży Ci przez wiele lat.
Ta ładowarka umożliwia szybkie i wygodne ładowanie akumulatorów elektronarzędzi 18 V. Jest ona wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeładowaniem oraz spięciem i zapewnia szczególnie bezpieczne ładowanie.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 155 g |
| Szerokość: | 8,6 cm |
| Długość kabla: | 170 cm |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Wejście: | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe: | 20 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 0,4 A |
| Wyjście DC: | 20 V / 0,4 A |
| Ilość wejść na akumulatory: | 1 |
| Długość kabla do akumulatora/urządzenia: | 170 cm |
| Wskaźnik LED poziomu naładowania: | tak |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Worx 112968
- Worx RC2804K2
- Worx RD2858K2
- Worx RD2858K2.2
- Worx RD2859K2.1
- Worx RD2865
- Worx RD2871
- Worx RD2872
- Worx RD2873
- Worx RD2874
- Worx RD2890
- Worx RK1806K2
- Worx RK1807K2
- Worx RK1808K2
- Worx RK1809K2
- Worx RK2701K
- Worx RK2800
- Worx RK2800K
- Worx RK2800K2
- Worx RK2810
- Worx RK2810K
- Worx RK2810K2
- Worx RK2812
- Worx RK2812K
- Worx RK2812K2
- Worx RK2852
- Worx RK2852K2
- Worx RK2853
- Worx RK2853K
- Worx RK2853K2
- Worx RK2855K2
- Worx RK2856
- Worx RK2859
- Worx RK2860
- Worx RK2860K2
- Worx RK2863
- Worx RK2863K
- Worx RK2868K2
- Worx RS2314
- Worx RS2323
- Worx RW9161
- Worx RW9351
- Worx RW9351.1
- Worx RW9353
- Worx W9545.4
- Worx WA0167
- Worx WA3511
- Worx WA3512
- Worx WA3512.1
- Worx WA3516
- Worx WA3520
- Worx WA3522
- Worx WA3523
- Worx WA3525
- Worx WA3551
- Worx WA3551.1
- Worx WA3553
- Worx WA3553.2
- Worx WA3556
- Worx WA3572
- Worx WA3575
- Worx WA3575.2
- Worx WA3578
- Worx WA3671
- Worx WG150
- Worx WG151
- Worx WG151.5
- Worx WG151E
- Worx WG151E.5
- Worx WG151s
- Worx WG152
- Worx WG153
- Worx WG154
- Worx WG154.9
- Worx WG155
- Worx WG155.5
- Worx WG155s
- Worx WG156
- Worx WG157
- Worx WG157E
- Worx WG157E.9
- Worx WG160
- Worx WG160.1
- Worx WG163
- Worx WG165
- Worx WG166
- Worx WG170
- Worx WG175
- Worx WG180
- Worx WG251
- Worx WG251.5
- Worx WG251E
- Worx WG255
- Worx WG540
- Worx WG540.5
- Worx WG540E
- Worx WG540E.1
- Worx WG540E.5
- Worx WG891
- Worx WG891E
- Worx WU287
- Worx WU289
- Worx WU381
- Worx WX163
- Worx WX163.1
- Worx WX163.2
- Worx WX163.3
- Worx WX163.M
- Worx WX164
- Worx WX164.3
- Worx WX170
- Worx WX170.2
- Worx WX170.6
- Worx WX368
- Worx WX368.1
- Worx WX371
- Worx WX371.2
- Worx WX502
- Worx WX502.1
- Worx WX548.9
- Worx WX682
- Worx WX682.9
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
Dokumenty dostępne wkrótce.
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com