Ładowarka USB-C + kablem USB-C do aparatu fotograficznego Hitachi, Panasonic HDC-DX1 0,5 A
39,50 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie dla bezpiecznego ładowania
- Całkowita kompatybilność i funkcjonalność z akumulatorem aparatu Hitachi, Panasonic
- Zapewnia ciągły oraz sprawny proces ładowania
Ta kompatybilna ładowarka do akumulatora aparatu w korzystnej cenie jest właśnie dla Ciebie!
Nieważne, czy robisz zdjęcia hobbystycznie, czy jesteś doświadczonym fotografem. Aby aparat fotograficzny zawsze poprawnie funkcjonował, niezbędna jest porządna ładowarka do aparatu. Nasza ładowarka do akumulatora jest bardzo wydajna, poręczna oraz kompaktowa. Dzięki niej z łatwością naładujesz akumulator aparatu w studiu lub w podróży.
Ładowarka wyposażona jest w praktyczną kontrolkę stanu naładowania. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, jaki jest stan naładowania akumulatorów. Dioda LED informuje o stanie procesu ładowania. Po zakończeniu procesu ładowania następuje automatyczne przełączenie na ładowanie podtrzymujące.
Do zestawu dołączony jest kabel USB do USB-C, dzięki któremu podłączysz ładowarkę do każdego gniazda USB.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 43 g |
| Szerokość: | 4,8 cm |
| Długość kabla: | 43,5 cm |
| Złącza: |
|
| Wejście: | 5 V, 1 A |
| Napięcie wyjściowe: | 8,4 V |
| Wyjście DC: | 8,4 V / 0,5 A |
| Ilość wejść na akumulatory: | 1 |
| Wskaźnik LED poziomu naładowania: | tak |
| Zawartość zestawu: | ###ERRORS######ENDIF:### (Line 4) <-- Unexpected item.###ENDERRORS### |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Hitachi DZ-MV350A
- Hitachi DZ-MV350E
- Hitachi DZ-MV380A
- Hitachi DZ-MV380E
- Hitachi DZ-MV550A
- Hitachi DZ-MV580A
- Panasonic HDC-DX1
- Panasonic HDC-HS9
- Panasonic HDC-HS20
- Panasonic HDC-HS100
- Panasonic HDC-HS200
- Panasonic HDC-HS300
- Panasonic HDC-HS700
- Panasonic HDC-HS3000
- Panasonic HDC-SD1
- Panasonic HDC-SD9
- Panasonic HDC-SD10
- Panasonic HDC-SD20
- Panasonic HDC-SD100
- Panasonic HDC-SD200
- Panasonic HDC-SD300
- Panasonic HDC-SD600
- Panasonic HDC-SD707
- Panasonic HDC-SDT750
- Panasonic HDC-SX5
- Panasonic HDC-TM350
- Panasonic HDC-TM700
- Panasonic Lumix DMC-L10
- Panasonic NV-GS10
- Panasonic NV-GS17
- Panasonic NV-GS17EG
- Panasonic NV-GS21
- Panasonic NV-GS22
- Panasonic NV-GS27
- Panasonic NV-GS30
- Panasonic NV-GS33
- Panasonic NV-GS35
- Panasonic NV-GS50
- Panasonic NV-GS55K
- Panasonic NV-GS60
- Panasonic NV-GS70
- Panasonic NV-GS75EG
- Panasonic NV-GS80
- Panasonic NV-GS90
- Panasonic NV-GS120
- Panasonic NV-GS140
- Panasonic NV-GS150
- Panasonic NV-GS180
- Panasonic NV-GS200
- Panasonic NV-GS230
- Panasonic NV-GS250
- Panasonic NV-GS280
- Panasonic NV-GS300
- Panasonic NV-GS320
- Panasonic NV-GS330
- Panasonic NV-GS400
- Panasonic NV-GS500
- Panasonic PV-GS50
- Panasonic PV-GS50S
- Panasonic PV-GS55
- Panasonic PV-GS70
- Panasonic PV-GS120
- Panasonic PV-GS200
- Panasonic SDR-H20
- Panasonic SDR-H40
- Panasonic SDR-H50
- Panasonic SDR-H60
- Panasonic SDR-H80
- Panasonic SDR-H90
- Panasonic SDR-H250
- Panasonic SDR-H280
- Panasonic VDR-D50
- Panasonic VDR-D100
- Panasonic VDR-D150
- Panasonic VDR-D160
- Panasonic VDR-D220
- Panasonic VDR-D250
- Panasonic VDR-D300
- Panasonic VDR-D310
- Panasonic VDR-M30
- Panasonic VDR-M50
- Panasonic VDR-M53
- Panasonic VDR-M55
- Panasonic VDR-M70
- Panasonic VDR-M75
- Panasonic VDR-M95
Zaloguj się
19 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Die Akkus passen nicht in dieses Ladegerät habe Fotos von Akkus und Kamera beigefügt
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com