Ładowarka USB-C + kablem USB-C do aparatu fotograficznego Casio Exilim EX-H10, EX-H20G, EX-FH100, EX-H15 HI-Zo
37,80 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie dla bezpiecznego ładowania
- Całkowita kompatybilność i funkcjonalność z akumulatorem aparatu Casio
- Zapewnia ciągły oraz sprawny proces ładowania
Ta kompatybilna ładowarka do akumulatora aparatu w korzystnej cenie jest właśnie dla Ciebie!
Nieważne, czy robisz zdjęcia hobbystycznie, czy jesteś doświadczonym fotografem. Aby aparat fotograficzny zawsze poprawnie funkcjonował, niezbędna jest porządna ładowarka do aparatu. Nasza ładowarka do akumulatora jest bardzo wydajna, poręczna oraz kompaktowa. Dzięki niej z łatwością naładujesz akumulator aparatu w studiu lub w podróży.
Ładowarka wyposażona jest w praktyczną kontrolkę stanu naładowania. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, jaki jest stan naładowania akumulatorów. Dioda LED informuje o stanie procesu ładowania. Po zakończeniu procesu ładowania następuje automatyczne przełączenie na ładowanie podtrzymujące.
Do zestawu dołączony jest kabel USB do USB-C, dzięki któremu podłączysz ładowarkę do każdego gniazda USB.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 43 g |
| Szerokość: | 4,8 cm |
| Długość kabla: | 43,5 cm |
| Złącza: |
|
| Wejście: | 5 V, 1 A |
| Napięcie wyjściowe: | 4,2 V |
| Wyjście DC: | 4,2 V / 0,5 A |
| Ilość wejść na akumulatory: | 1 |
| Wskaźnik LED poziomu naładowania: | tak |
| Zawartość zestawu: | ###ERRORS######ENDIF:### (Line 4) <-- Unexpected item.###ENDERRORS### |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Casio Exilim EX-FH100
- Casio Exilim EX-H10
- Casio Exilim EX-H15 HI-Zoom
- Casio Exilim EX-H20G
Zaloguj się
1 lutego 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
24 sierpnia 2016
Reviewed at Trusted Shops
was ich gesucht hatte
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com