Ładowarka podwójna do akumulatorów narzędzi / kosiarek Ryobi ABP1801, ABP1803, BCP1817/2SM, BPL-1815, BPL-1820
233,81 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia szybkie oraz bezpieczne ładowanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z akumulatorami narzędzi / kosiarek Ryobi
- Wysokiej jakości wykonanie dla długiego okresu użytkowania
Wybierając ten kompatybilny zasilacz w korzystnej cenie, podejmujesz dobrą decyzję.
Nasz zasilacz to idealne akcesorium dla każdego, kto posiada narzędzia działające na akumulator. Ta ładowarka umożliwi Ci sprawne naładowanie akumulatorów, aby Twoje elektronarzędzia zawsze były gotowe do użycia. Jest ona lekka oraz kompaktowa, dzięki czemu bez problemu zabierzesz ją do warsztatu czy na plac budowy. Na dodatek nasza ładowarka zamienna jest wytrzymała i posłuży Ci przez wiele lat.
Ta ładowarka umożliwia szybkie i wygodne ładowanie akumulatorów elektronarzędzi oraz kosiarek 12-18V. Jest ona wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeładowaniem oraz spięciem i zapewnia szczególnie bezpieczne ładowanie. Co więcej możesz ładować tą ładowarką aż do 2 akumulatorów.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny / zielony |
| Waga: | 1 kg |
| Szerokość: | 22 cm |
| Długość kabla: | 145 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (prosta), 1x wtyk przyłączeniowy (2 pin, prosty) |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 26,5 x 22 x 6 cm |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Wejście: | 100-240 V |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V |
| Wskaźnik poziomu naładowania LED: | tak |
| Rodzaj wtyczki: | prosty |
| Ilość wejść na akumulatory: | 2 |
| Polaryzacja: | dopasowana do urządzenia / 2pin |
| Wskaźnik LED poziomu naładowania: | tak |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Ryobi 40V (dmuchawa plecakowa)
- Ryobi 40V 14 IN Brushless Chain Saw
- Ryobi 40V 20 IN Brushless
- Ryobi 40V 500 CFM Jet Fan
- Ryobi 40V Brushless Lithium-Ion Cordless
- Ryobi 40V Lithium Brushless
- Ryobi 40V VAC ATTACK Leaf Mulcher
- Ryobi 500 CFM
- Ryobi 625 CFM
- Ryobi BID-180L
- Ryobi BID-1801M
- Ryobi BID1821
- Ryobi BIW180
- Ryobi CAD-180L
- Ryobi CAG-180M
- Ryobi CAP-1801M
- Ryobi CCC-180L
- Ryobi CCC-1801M
- Ryobi CCD-1801
- Ryobi CCG-180L
- Ryobi CCG-1801M
- Ryobi CCS-1801/DM
- Ryobi CCS-1801/LM
- Ryobi CCS-1801D
- Ryobi CCS-1801LM
- Ryobi CCW-180L
- Ryobi CDA-18021B
- Ryobi CDA1802
- Ryobi CDA1802M
- Ryobi CDA18021B
- Ryobi CDA18022B
- Ryobi CDC-181M
- Ryobi CDI-1802
- Ryobi CDI-1802M
- Ryobi CDI-1803
- Ryobi CDI-1803M
- Ryobi CFA-180M
- Ryobi CFP-180FM
- Ryobi CFP-180S
- Ryobi CFP-180SM
- Ryobi CHD-1801M
- Ryobi CHI-1802M
- Ryobi CHP-1802M
- Ryobi CHV-18WDM
- Ryobi CHV-180L
- Ryobi CID-182L
- Ryobi CID-183L
- Ryobi CID-1802M
- Ryobi CID-1803L
- Ryobi CID-1803M
- Ryobi CJS-180L
- Ryobi CJS-180LM
- Ryobi CJSP-180QEO
- Ryobi CJSP-1801QEOM
- Ryobi OBL-1801
- Ryobi OCS-1840
- Ryobi OGS-1820
- Ryobi OHT-1850
- Ryobi OLT-1830
- Ryobi ONE+ 18 Volt Cordless Tools
- Ryobi OPS-1820
- Ryobi ORS-1801
- Ryobi OWD-1801M
- Ryobi P200
- Ryobi P201
- Ryobi P203
- Ryobi P204
- Ryobi P206
- Ryobi P208B
- Ryobi P210
- Ryobi P211
- Ryobi P220
- Ryobi P221
- Ryobi P230
- Ryobi P234G
- Ryobi P236
- Ryobi P240
- Ryobi P241
- Ryobi P246
- Ryobi P250
- Ryobi P271
- Ryobi P300
- Ryobi P301
- Ryobi P310
- Ryobi P340
- Ryobi P400
- Ryobi P410
- Ryobi P420
- Ryobi P430
- Ryobi P500
- Ryobi P501
- Ryobi P506
- Ryobi P510
- Ryobi P514
- Ryobi P520
- Ryobi P521
- Ryobi P522
- Ryobi P530
- Ryobi P540
- Ryobi P570
- Ryobi P600
- Ryobi P610
- Ryobi P631K
- Ryobi P650
- Ryobi P700
- Ryobi P701G
- Ryobi P703
- Ryobi P704
- Ryobi P710
- Ryobi P711
- Ryobi P713
- Ryobi P715
- Ryobi P716
- Ryobi P718
- Ryobi P718K
- Ryobi P730
- Ryobi P731
- Ryobi P740
- Ryobi P741
- Ryobi P780
- Ryobi P813
- Ryobi P835
- Ryobi P2000
- Ryobi P2002
- Ryobi P2060
- Ryobi P2100
- Ryobi P2102
- Ryobi P2105
- Ryobi P2400
- Ryobi P2500
- Ryobi P2600
- Ryobi P2603
- Ryobi P3200
- Ryobi P3300
- Ryobi P3310
- Ryobi RY40002
- Ryobi RY40100
- Ryobi RY40110
- Ryobi RY40112
- Ryobi RY40180
- Ryobi RY40180-Y
- Ryobi RY40190
- Ryobi RY40190-Y
- Ryobi RY40200
- Ryobi RY40201A
- Ryobi RY40202
- Ryobi RY40204
- Ryobi RY40210
- Ryobi RY40220
- Ryobi RY40250
- Ryobi RY40400
- Ryobi RY40402A/ R40402
- Ryobi RY40403
- Ryobi RY40403A
- Ryobi RY40410
- Ryobi RY40411
- Ryobi RY40430
- Ryobi RY40440
- Ryobi RY40450
- Ryobi RY40460
- Ryobi RY40500
- Ryobi RY40500A
- Ryobi RY40502A
- Ryobi RY40510
- Ryobi RY40511
- Ryobi RY40530
- Ryobi RY40600
- Ryobi RY40601
- Ryobi RY40601A
- Ryobi RY40610
Zaloguj się
30 października 2023
Reviewed at Trusted Shops
Ware gut, Blitzversabd. Alles TOP
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com