Ładowarka Micro-USB + USB-C + kablem Micro-USB do aparatu fotograficznego Canon PowerShot SX620HS, G7X MARK 2,
48,00 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie dla bezpiecznego ładowania
- Całkowita kompatybilność i funkcjonalność z akumulatorem aparatu Canon
- Do jednoczesnego ładowania dwóch akumulatorów
Ta kompatybilna ładowarka do akumulatora aparatu w korzystnej cenie jest właśnie dla Ciebie!
Nieważne, czy robisz zdjęcia hobbystycznie, czy jesteś doświadczonym fotografem. Aby aparat fotograficzny zawsze poprawnie funkcjonował, niezbędna jest porządna ładowarka do aparatu. Nasza ładowarka do akumulatora jest bardzo wydajna, poręczna oraz kompaktowa. Dzięki niej z łatwością naładujesz akumulator aparatu w studiu lub w podróży.
Ładowarka wyposażona jest w praktyczną kontrolkę stanu naładowania. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, jaki jest stan naładowania dwóch akumulatorów. Dioda LED informuje o stanie procesu ładowania. Po zakończeniu procesu ładowania następuje automatyczne przełączenie na ładowanie podtrzymujące.
Do zestawu dołączony jest kabel USB do Micro-USB, dzięki któremu podłączysz ładowarkę do każdego gniazda USB.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 63 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9 x 7,2 x 2,5 cm |
| Szerokość: | 7,2 cm |
| Złącza: |
|
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 5 V / 2 A |
| Prąd wyjściowy: | maks. 1x 0,7 - 2x 0,5 A |
| Wyjście DC: | 4,2 V / 0,5 A |
| Ilość wejść na akumulatory: | 2 |
| Wskaźnik LED poziomu naładowania: | tak |
| Wyświetlacz LCD : | tak |
| Zawartość zestawu: | ###ERRORS######ENDIF:### (Line 4) <-- Unexpected item.###ENDERRORS### |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Canon PowerShot
- Canon PowerShot G5x
- Canon PowerShot G7X II
- Canon PowerShot G7X M3
- Canon PowerShot G7X MARK 2
- Canon PowerShot G9X
- Canon PowerShot G9X M2
- Canon PowerShot SX620HS
- Canon PowerShot SX720HS
- Canon PowerShot SX730HS
- Canon PowerShot SX740HS
Zaloguj się
17 lipca 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com