Ładowarka do wózka golfowego Powakaddy FW3
178,53 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Bezpieczne i stabilne ładowanie akumulatorów w pojeździe golfowym
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z wózkiem golfowym Powakaddy
- Precyzyjnie wykonane złącza
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór!
Niezależnie od tego, czy Twoja oryginalna ładowarka zgubiła się, jest uszkodzona, czy potrzebujesz po prostu ładowarki zapasowej, ta szybka ładowarka jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej Twój wózek golfowy będzie zawsze gotowy do pracy. Nasza innowacyjna technologia zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, aby móc używać pojazdu bez zbędnych długich przerw.
Staranne wykonanie umożliwia bezpieczne oraz stabilne połączenie podczas ładowania. Poluzowane złącza lub wadliwe ładowanie należy do przeszłości - nasza ładowarka szybkiego ładowania została opracowana tak, aby niezawodnie ładować wózek golfowy i zapewniać długotrwałą moc.
Kabel o długości całkowitej 178 cm zapewnia duży komfort, również przy ciężko dostępnych gniazdkach elektrycznych. W ten sposób możesz naładować swoje urządzenie wszędzie tam, gdzie znajduje się najbliższe gniazdko.
Zapewnij sobie szybkie i bezproblemowe ładowanie wózka golfowego. Zamów jeszcze dziś naszą solidną ładowarkę, zaufaj jakości i niezawodności naszych produktów i komfortowo ładuj swoje urządzenia.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 345 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 17 x 8 x 3,5 cm |
| Szerokość: | 8 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (prosta), 1x wtyk 3 pin |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 178 cm |
| Wejście: | 100 - 240 V, 3,5 A |
| Napięcie wyjściowe: | 16,8 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 3 A |
| Wyjście DC: | 16,8 V / 3 A |
| Polaryzacja: | czerwony = +, czarny = –, żółty = styk ochronny (uziemienie) |
| Moc: | 50,4 W |
| Długość kabla do akumulatora/urządzenia: | 67 cm |
| Długość kabla do wtyczki: | 91 cm |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Powakaddy 4S8P
- Powakaddy C2
- Powakaddy C2i
- Powakaddy FW2
- Powakaddy FW3
- Powakaddy FW5
- Powakaddy FW7
- Powakaddy FW7s
- Powakaddy PK3583
- Powakaddy PK3785
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
Dokumenty dostępne wkrótce.
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com