Ładowarka do telefonu Mitsubishi, Samsung SGH-C160 i in.
48,00 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z telefonem Mitsubishi, Samsung
- Wysokiej jakości wykonanie & długi okres użytkowania
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór! Dzięki niej możesz szybko i niezawodnie ładować Twój telefon. Ta ładowarka została specjalnie zaprojektowana do starszych modeli telefonów i jest idealnym rozwiązaniem dla zastąpienia zgubionej lub uszkodzonej ładowarki.
Nasz zasilacz jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu świetnie nadaje się w podróży. Niezależnie od tego, czy jesteś na urlopie, czy w biurze, nasza zamienna ładowarka zmieści się w każdym plecaku czy torbie.
Długie czekanie na naładowanie się telefonu to przeszłość! Z naszą ładowarką Twoje urządzenie będzie w krótkim czasie w pełni naładowane. Nasza bardzo szybka ładowarka do telefonu wykonana jest z wysokojakościowych materiałów, dzięki czemu jest wytrzymała i posłuży Ci przez długi czas. Została ona tak zaprojektowany, aby zapewnić optymalną wydajność ładowania przez wiele lat.
Ładowanie nigdy nie było tak łatwe i wygodne. Złóż zamówienie jeszcze dziś i zadbaj o prawidłowe naładowanie swojego telefonu!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 58 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,8 x 6,8 x 4 cm |
| Szerokość: | 6,8 cm |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Wejście: | 100 - 240 V, 0,8 A |
| Napięcie wyjściowe: | 5 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 1 A |
| Wyjście DC: | 5 V / 1 A |
| Moc: | 5 W |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Mitsubishi M21i
- Mitsubishi M341i
- Mitsubishi M342i
- Mitsubishi M430i
- Samsung SGH-C140
- Samsung SGH-C160
- Samsung SGH-C250
- Samsung SGH-C260
- Samsung SGH-X180
- Samsung WEP-150
- Samsung WEP-170
- Samsung WEP-180
- Samsung WEP-200
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com