Ładowarka do telefonu, głośnika Bose, Motorola Aura i in. - Micro USB 110-220 V
42,05 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z telefonem, głośnikiem Bose, Motorola
- Wysokiej jakości wykonanie & długi okres użytkowania
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór! Dzięki niej możesz szybko i niezawodnie ładować Twój telefon lub głośnik. Ta ładowarka została specjalnie zaprojektowana do starszych modeli telefonów i głośników i jest idealnym rozwiązaniem dla zastąpienia zgubionej lub uszkodzonej ładowarki.
Nasz zasilacz ze złączem Micro USB jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu świetnie nadaje się w podróży. Niezależnie od tego, czy jesteś na urlopie, czy w biurze, nasza zamienna ładowarka zmieści się w każdym plecaku czy torbie.
Długie czekanie na naładowanie się telefonu to przeszłość! Z naszą ładowarką Twoje urządzenie będzie w krótkim czasie w pełni naładowane. Nasza bardzo szybka ładowarka do telefonu wykonana jest z wysokojakościowych materiałów, dzięki czemu jest wytrzymała i posłuży Ci przez długi czas. Została ona tak zaprojektowany, aby zapewnić optymalną wydajność ładowania przez wiele lat.
Ładowanie nigdy nie było tak łatwe i wygodne. Złóż zamówienie jeszcze dziś i zadbaj o prawidłowe naładowanie swojego telefonu lub głośnika!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 62 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 8,7 x 7,1 x 4 cm |
| Szerokość: | 7,1 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro, 1x wtyk Micro USB |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 110-240 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 1 A |
| Rodzaj wtyczki: | kątowy 90° |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bose Soundlink Mini 2
- Motorola Aura
- Motorola Milestone
- Motorola Razr2 E8
- Motorola Razr2 Q9
- Motorola Razr2 Q 9h
- Motorola Razr2 U9
- Motorola Razr2 V8
- Motorola Razr2 V9
- Motorola Zine ZN5
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com